Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Nowe monitory iiyama z serii TE12 - idealne dopasowanie do potrzeb biznesu i edukacji

Article Image
Firma iiyama wprowadziła na rynek nową rodzinę monitorów TE12, której budulcem są wysoce wyspecjalizowane wyświetlacze interaktywne. Możliwości nowych monitorów idealnie sprawdzą się w sektorze edukacji oraz w biznesie - wszędzie tam, gdzie sprzęt wykorzystywany jest przez kilku użytkowników.

Najnowsza seria monitorów TE12 obejmuje przekątne ekranów od 55" do 98". Stosowany jest system operacyjny Android oraz złącze Windows PC. Preinstalowany pakiet oprogramowania iiWARE10 pozwala na korzystanie z profili użytkowników z dostępem do plików zapisanych w chmurze przez użytkowników. Spersonalizowane ustawienia pozwalają na intuicyjny dostęp i wygodę użytkowania preferowanych aplikacji. Każdy użytkownik ma możliwość otwierania, w rzeczy samej, aplikacji pakietu MS Office bez jego instalowania. Dzięki aplikacji iiyama Share możliwe jest dopinanie 9 urządzeń naraz. Za pośrednictwem interfejsu Wi-Fi można wydajnie udostępniać, przesyłać i edytować treści z własnych urządzeń osobistych na monitorach serii TE12 i odwrotnie.

Charakterystyka monitorów serii TE12

Dostępny w monitorach TE12 interfejs 4K z technologią PureTouch-IR zapewnia 40 punktów dotykowych i dokładność dotyku do 1 mm, umożliwiając płynne dodawanie adnotacji. Z kolei preinstalowana aplikacja Note umożliwia wizualizację i prezentację pomysłów. Dzięki złączu Windows PC użytkownicy mogą mieć pełną kontrolę nad zabezpieczeniami oraz cieszyć się i napawać elastycznością systemu Windows. Takie opcje jak blokada ekranu i "USB passcode protection" gwarantują najwyższe bezpieczeństwo, a aplikacja Clean usuwa dane oraz hasła. Wbudowane łącze USB-C pozwala ładować urządzenie z mocą: 65 W oraz przesyłać dane za pośrednictwem jednego portu, tworząc prostsze środowisko pracy.

Więcej informacji pod adresem: iiyama.com

Wideo
Firma: iiyama
Tematyka materiału: iiyama, iiWARE10, Microsoft, monitory, PureTouch-IR, USB
AUTOR
Źródło
iiyama.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"