Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Poznaj Odyssey Neo G7: pierwszy płaski monitor gamingowy Mini-LED firmy Samsung

Article Image
Firma Samsung zaprezentowała pierwszy płaski monitor Mini-LED: Odyssey Neo G7. Nowy monitor to wyświetlacz o przekątnej 43" zaprojektowany z myślą o potrzebach wymagających graczy.

Monitor Odyssey Neo G7 oferuje rozdzielczość 4K z 2 certyfikacjami: VESA Display HDR600 i HDR 10+. Wyróżnia się on unikatową technologią Quantum Matri, która umożliwia precyzyjnie sterowanie diodami LED Quantum Mini. W efekcie użytkownicy widzą: głębszą czerń i istotną, przepiękną ekspresję kolorów, szczególnie w zacienionych środowiskach gier. Matowy ekran, w monitorze Odyssey Neo G7 redukuje odbicie światła od ekranu i minimalizuje rozproszenie, podczas intensywnych rozgrywek. Częstotliwość odświeżania 144 Hz, a także czas reakcji do: 1 ms umożliwiają szybką reakcję oraz precyzyjne ruchy myszki w wielu momentach gry.

Monitor Odyssey Neo G7

Monitor Odyssey Neo G7 można podłączać do komputera za pomocą złącza DisplayPort bądź HDMI. Dzięki interfejsom: Bluetooth i Wi-Fi, można korzystać z gier mobilnych, a dzięki łatwej możliwości podłączenia do kontrolera, cieszyć się grą w chmurze - bez konsol. Monitor został wyposażony w funkcje zapewniające zaspokojenie potrzeb użytkowników, w tym: możliwości zmiany parametrów gry za pośrednictwem platform Samsung Smart Hub i Samsung Gaming Hub. Odyssey Neo G7 będzie sukcesywnie wprowadzany na rynek od IV. kwartału 2023 roku.

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2 oraz na poniższych materiałach.

Galeria
Wideo
Firma: Samsung
Tematyka materiału: DisplayPort, HDMI, LED Quantum Mini, Mini-LED, monitory, Odyssey Neo G7, Samsung
AUTOR
Źródło
news.samsung.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"