Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Najnowszy monitor gamingowy UltraGear firmy LG Electronics oficjalnym monitorem zawodów LEC 2023

Article Image
Monitor gamingowy serii UltraGear - model 25GR75FG stał się oficjalnym monitorem rozgrywek League of Legends EMEA Championship (LEC) 2023. Nowy monitor pojawi się w najbliższym sezonie LEC i będzie wspomagać zawodników z najlepszych drużyn, w walce o zwycięstwo.

Najnowszy monitor powstał z myślą o zawodach e‑sportowych. Monitor 25GR75FG zapewnia użytkownikowi wyświetlacz IPS o: przekątnej 24,5", rozdzielczości obrazu równej: 1920×1080 px, częstotliwości odświeżania 360 Hz i czasie reakcji 1 ms w trybie Gray-to-Gray (GTG). Wraz z technologią G-SYNC, z firmy NVIDIA, która minimalizuje zjawisko rozrywania ekranu, jest to dobre rozwiązanie. Urządzenie wyposażono w funkcję NVIDIA Reflex, która wyraźnie pomaga zredukować opóźnienie między kliknięciem, a akcją na ekranie, zapewniając dość precyzyjną, w każdym aspekcie, kontrolę nad grami. Monitor 25GR75FG posiada certyfikat VESA Display HDR 400, który stanowi o jasnym, czy klarownym obrazie. Charakteryzuje się on bezramkową budową z trzech stron, co daje pełną immersję i pomaga w skupieniu się podczas rywalizacji.

Monitor gamingowy 25GR75FG
Monitor gamingowy 25GR75FG

Jak wyjaśnia szef jednostki biznesowej IT w firmie LG Electronics, Seo Young-Jae:

"Firma LG Electronics z radością zaprezentuje model 25GR75FG w trakcie zbliżających się zawodów LEC 2023. Nasz najnowszy monitor (...) to bardzo szybki sprzęt, dopracowany pod kątem profesjonalnego e‑sportu (...). Firma LG Electronics będzie wspierać zawody LEC, czy także pomagać w rozwoju e-sportu na całym świecie."

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2

Galeria
Firma: LG Electronics
Tematyka materiału: 25GR75FG, League of Legends EMEA Championship, LG Electronics, monitory gamingowe, NVIDIA, UltraGear
AUTOR
Źródło
lgnews.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"