Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

27GQ50F: najnowszy monitor gamingowy od LG Electronics

Article Image
Firma LG Electronics rozszerzyła rodzinę monitorów UltraGear o model 27GQ50F. Ten wyróżniający się przekątną 27" monitor charakteryzuje się rozdzielczością 1920×1080 px i częstotliwością odświeżania 165 Hz. Jest on wyposażony w szereg funkcji dla gier, które ułatwiają rozgrywkę oraz poprawiają wrażenia z użytkowania.

Oferujący proporcję obrazu 16:9 monitor 27GQ50F został pozbawiony ramek z trzech stron. Zapewnia to graczom większą immersję oraz widok całego pola rozgrywki. Wynoszącą 165 Hz częstotliwość odświeżania daje ważną przewagę w grach dzięki znacznie płynniejszemu odwzorowaniu ruchu na ekranie. Zastosowana funkcja AMD FreeSync Premium sprawia, że obraz w grach nie ma efektu rozrywania i zacinania się. Monitor 27GQ50F obsługuje paletę kolorów NTSC 72%, a także umożliwia wygodne dołączanie się przez dwa wejścia HDMI 1.4 oraz wejście DisplayPort.

Monitor gamingowy 27GQ50F - widok z przodu
Monitor gamingowy 27GQ50F - widok z przodu

Za niezapomniane wrażenia z gier odpowiada szereg funkcji, które są dostępne w monitorze 27GQ50F. Jest to w szczególności MBR (ang. Motion Blur Reduction), który zwiększa ostrość obrazu i eliminuje jego poświatę, co jest przydatne w dynamicznych grach. Autorski tryb DAS (ang. Dynamic Action Sync) znacząco zmniejsza input lag. Za widoczność ciemnych i jasnych scen odpowiada funkcja Black Stabilizer. Dla fanów strzelanek przeznaczona została funkcja Crosshair umieszczająca wskaźnik celu pośrodku ekranu, jak również licznik klatek obrazu na sekundę. Można skorzystać także z funkcji OnScreen Control for Gaming, by móc dopasować wymagane ustawienia. Monitor 27GQ50F można pochylać w przedziale -5 do 15° i montować na ścianach.

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2 oraz w dokumentach pod zdjęciami.

Monitor gamingowy 27GQ50F - widok z tyłu
Monitor gamingowy 27GQ50F - widok z tyłu
Galeria
Wideo
Do pobrania
Download icon Dokumentacja monitora 27GQ50F Download icon Przewodnik instalacji monitora 27GQ50F
Firma: LG Electronics
Tematyka materiału: 27GQ50F, DisplayPort, gry komputerowe, HDMI, LG Electronics, monitory
AUTOR
Źródło
lgnews.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"