Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Firma Zyxel Networks wzmacnia cyberbezpieczeństwo w zgodzie z dyrektywą NIS2

Article Image
W obliczu coraz częstszych oraz bardziej wyrafinowanych zagrożeń cybernetycznych obowiązująca od 2016 roku unijna dyrektywa NIS stała się niewystarczająca. Wejście w życie 18 października 2024 roku jej nowej odsłony stało się okazją do usprawnienia, czy też polepszenia działań w obszarze cyberbezpieczeństwa. Do tej nowej odsłony w pełni przygotowała się firma Zyxel Networks, której rozwiązania gwarantują idealną i nieprzerwaną ochronę przed zaawansowanymi cyberatakami.

W portfolio firmy Zyxel Networks można znaleźć takie rozwiązania jak: Next-Generation UTM Firewall i Zyxel USG Flex Series, które wspierają podmioty ważne w przypadku infrastruktury krytycznej i dostawców usług cyfrowych. Dzięki zaawansowanej technologii, która detekuje i usuwa zagrożenia w czasie rzeczywistym, a także inteligentnym aplikacjom, produkty z firmy Zyxel Networks pomagają skutecznie chronić infrastrukturę sieciową przed bardzo szerokim, o ile nie najszerszym, spektrum cyberataków. Wybierając rozwiązania przywołanej firmy, jest zapewniona szansa nie tylko na spełnienie wymogów unijnej dyrektywy NIS2, ale również na: zachowanie ciągłości działania masy własnych systemów informatycznych (IT) oraz ochronę danych osobowych i firmowych przed złośliwym oprogramowaniem albo nieautoryzowanymi aplikacjami.

Logo firmy Zyxel Networks

Unijna dyrektywa NIS2 stanowi rewolucję w obszarze budowania cybernetycznej odporności i ochrony danych osobowych. Dzięki bogatej ofercie produktów, firma Zyxel Networks może z łatwością wspierać przedsiębiorstwa w zabezpieczaniu ich cyfrowej przyszłości. Szczególnie takie rozwiązania jak: Zyxel ATP Series oraz SCR Cloud Router oferują dosyć zaawansowane funkcje zabezpieczeń w tym wieloskładnikowe uwierzytelnianie, szyfrowanie danych, a także zaawansowane technologie wykrywania zagrożeń, które pomagają skutecznie chronić dane - zarówno przed zagrożeniami zewnętrznymi, jak i tymi wewnętrznymi. Jest również dostępne i dostarczane unikatowe rozwiązanie z obszaru zarządzania bezpieczeństwem, tzw. platforma Nebula Cloud Management, która pozwala na skuteczną administrację zabezpieczeniami dla całych organizacji, oferując m.in. centralny widok na stan bezpieczeństwa sieci, identyfikację potencjalnych zagrożeń czy błyskawiczną reakcję na incydenty cyberbezpieczeństwa. Dzięki szerokiej ofercie produktowej, Zyxel Networks wspiera realizację celów dyrektywy NIS2, co z pewnością przyczynia się do budowy bezpiecznej cyberprzestrzeni w całej Unii Europejskiej.

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2

Wideo
Firma: Zyxel Networks
Tematyka materiału: cyberbezpieczeństwo, firewall, Next-Generation UTM Firewall, NIS2, Zyxel Networks, Zyxel USG Flex Series
AUTOR
Źródło
zyxel.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"