Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Projektowanie rozwiązań elektronicznych z zastosowaniem modeli ECAD

Article Image
Modele ECAD (ang. Electronic Computer-Aided Design) odgrywają nieodzowną rolę w nowoczesnym projektowaniu rozwiązań elektronicznych. Jest to dobry koncept, który, w praktyce, pozwala uprościć procesy projektowania i zaoszczędzić czas. Przydaje się szczególnie przy tworzeniu telefonów komórkowych, albo też pojazdowych systemów sterowania.

W celu pobrania modeli ECAD można skorzystać choćby ze strony internetowej PANJIT, która daje dostęp do multum podzespołów elektronicznych. Wszystko, co należy zrobić wyjaśniono w pięciu poniższych krokach.

Krok 1 - Wejdź na oficjalną stronę internetową PANJIT

Wprowadź do paska adresowego przeglądarki, z której korzystasz, następujący adres WWW: https://www.panjit.com. Następnie wciśnij ENTER i przejdź do zakładki "Products".

Krok 2 - Znajdź interesujący Cię podzespół elektroniczny

Przeglądaj stronę albo korzystaj z wyszukiwania, by znaleźć podzespół elektroniczny, którym jesteś zainteresowany.

Krok 3 - Zyskaj dostęp do plików modeli ECAD

Obok podzespołów elektronicznych znajdują się ikony wskazujące na modele ECAD. Kliknij w te ikony, aby uzyskać dostęp do sekcji pobierania modeli ECAD.

Krok 4 - Wybierz pliki modeli ECAD do pobrania

W sekcji pobierania modeli ECAD można wskazać pliki tych modeli. Wybierz ich format, który jest zgodny z Twoim oprogramowaniem CAD i zaznacz pliki, które chcesz pobrać. Po tym, jak, w rzeczy samej, dokonasz wyboru plików kliknij przycisk "Download CAD Models". Jeśli pliki, których szukasz, nie są dostępne, prześlij prośbę do PANJIT, a zostaną one udostępnione.

Krok 5 - Zaloguj się na darmowe konto PANJIT

Jeżeli posiadasz już konto na stronie internetowej PANJIT to zaloguj się przy użyciu własnych poświadczeń. Jednak jeżeli nie masz konta, to należy je utworzyć, by móc pobrać pliki modeli ECAD. Wyszukaj odnośnik "Create a Free Account" i postępuj zgodnie z procesem rejestracji. Teraz możesz już stosować modele ECAD przy tworzeniu rozwiązań elektronicznych.

Wideo
Firma: PANJIT
Tematyka materiału: CAD, ECAD, modele ECAD, PANJIT, podzespoły elektroniczne, projektowanie rozwiązań elektronicznych
AUTOR
Źródło
panjit.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"