Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Firma Apple przedstawia Apple Music Sing

Article Image
Jest to ciekawa możliwość urządzania sesji karaoke. Pozwala ona sterować głośnością wokalu oraz wyświetla na żywo słowa utworu. Apple Music Sing oferuje wiele różnych trybów wyświetlania tekstu, dzięki czemu można śpiewać solo, w duecie bądź chórem.

Wszystkie widoki Apple Music Sing są idealnie zintegrowane z funkcją słów utworu w Apple Music. Dostępna jest biblioteka utworów obejmująca miliony piosenek do śpiewania karaoke. Dzięki niej, każdy może się świetnie bawić. Z rozwiązania Apple Music Sing można korzystać na: iPhonie czy iPadzie, a także poprzez urządzenie Apple TV 4K. Wszystko to przy ponad 50 playlistach z wyśmienitymi utworami, duetami, chórkami lub przebojami. Użytkownicy mogą ściszać i podgłaśniać słyszany wokal, a linie wokalne w tle mogą być animowane niezależnie od śpiewu osób. Jak tłumaczy wiceprezes firmy Apple w pionach: Apple Music i Beats, Oliver Schusser:

"Prezentacja słów utworu jest jedną z najpopularniejszych funkcji  Apple Music. Użytkownicy z całego świata uwielbiają śledzić teksty wielu utworów. Postanowiliśmy rozwinąć tę funkcję, aby (...) była jeszcze atrakcyjniejsza. To dostarcza mnóstwa radości i z pewnością spodoba się różnym osobom."

Więcej informacji tutaj oraz na filmie pod zdjęciem.

Pan Oliver Schusser - iceprezes firmy Apple w pionach: Apple Music i Beats
Wideo
Firma: Apple
Tematyka materiału: Apple, Apple Music Sing, iPhone, iPad, karaoke, Oliver Schusser
AUTOR
Źródło
apple.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"