Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

ESET NetProtect: nowość na rynku cyberbezpieczeństwa Telco i ISP

Article Image
Firma ESET, lider w dziedzinie bezpieczeństwa cyfrowego, wprowadziła nowość dla branży telekomunikacji i dostawców Internetu. Jest to rozwiązanie NetProtect, które zapewnia zaawansowaną ochronę DNS dla wszystkich smartfonów i urządzeń IoT w sieciach. NetProtect pozwala chronić użytkowników sieci przy wzroście potencjału dochodowego operatorów ISP.

Rosnąca aktywność internetowych przestępców, zmiana modelu pracy na skutek pandemii COVID-19, rozwój mediów społecznościowych oraz postępująca cyfryzacja stawiają coraz to nowsze wyzwania w obszarze cyberbezpieczeństwa. Rozwiązanie NetProtect od firmy ESET zapewnia wszechstronne bezpieczeństwo abonentów bez konieczności wgrywania aplikacji. Rozwiązanie oparto na wiedzy specjalistów, sztucznej inteligencji i uczeniu maszynowym.

W ramach dostępnych pakietów NetProtect chroni użytkowników przed wyciekiem danych, atakami na ich osobiste urządzenia i phishingiem. Co więcej, zapobiega rozprzestrzenianiu się złośliwego oprogramowania i umożliwia umieszczanie witryn na białych bądź czarnych listach. Filtrowanie danych w oparciu o preferencje czy kategorie skutecznie chroni przed nieodpowiednimi treściami. NetProtect przeznaczony jest do zabezpieczenia komputerów, smartfonów i urządzeń Internetu Rzeczy (IoT) stosujących światłowody, łączność 5G oraz starsze sieci mobilne i stacjonarne. Ważnym ułatwieniem jest opcja aktywacji rozwiązania poprzez jedno kliknięcie.

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2 oraz na poniższym filmie.

Wideo
Firma: ESET
Tematyka materiału: cyberbezpieczeństwo, DNS, ESET, ISP, NetProtect, Telco
AUTOR
Źródło
eset.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Czujniki poziomu cieczy
1/10 Czujnik pływakowy:
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"