Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Aktualizacja oprogramowania sprzętowego XF605 pozwalająca na pracę w systemie wielu kamer

Article Image
Firma Canon wprowadziła aktualizację oprogramowania sprzętowego dla kamery XF605 w odpowiedzi na opinie i prośby użytkowników. Oprogramowanie w wersji 1.0.1.1 oferuje większą wydajność transmisji na żywo oraz bardziej wszechstronne opcje nagrywania dla twórców treści korzystających z XF605.

Najnowsza aktualizacja wprowadza protokół XC firmy Canon, który umożliwia pracę XF605 z innymi, kompatybilnymi produktami w ramach systemu obejmującego wiele kamer. Łącząc parametry kamery z zaawansowanymi technologiami, użytkownicy mogą integrować XF605 z pozostałymi urządzeniami, a także sterować ustawieniami ISO, przysłoną, trybami Custom Picture i AF wszystkich kamer z jednego punktu. Aktualizacja w wersji 1.0.1.1 wprowadza m.in. nową opcję nagrywania 4K Intra 60P/50P obok XF-AVC Intra 410 Mbps. Zapewniona została możliwość monitorowania na wyświetlaczu wszystkich czterech kanałów audio. Użytkownicy mogą powiązać nagrywanie z przyciskiem 11 - to idealne rozwiązanie dla osób używających statywu lub orientacji pionowej. Wprowadzono również funkcję, która zachowuje wybraną prędkość klatek na sekundę podczas przełączania z trybu standardowego na wolny i szybki.

W odpowiedzi na opinie użytkowników oraz szerokie zastosowanie zestawów składających się z kilku kamer w produkcjach zdalnych i na żywo, oprogramowanie zwiększa wydajność XF605, umożliwiac łatwą integrację kamery z innymi urządzeniami.

Więcej informacji pod adresem: canon.pl

Wideo
Firma: Canon
Tematyka materiału: Canon, kamery, oprogramowanie sprzętowe, systemy wielu kamer, XF605, XF-AVC
AUTOR
Źródło
canon.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"