Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Nowe karty sieciowe Wi-Fi 6 od firmy TP-Link: Archer TX50UH i Archer TX20U Nano

Article Image
Firma TP-Link prezentuje 2 nowe karty sieciowe z gniazdami USB. Pierwszą z nich jest karta sieciowa Archer TX50UH gwarantująca sumaryczną szybkość transmisji Wi-Fi 6 do 3000 Mb/s - obecne w tym modelu zewnętrzne, regulowane anteny, o dużym zysku energetycznym zapewniają stabilne działanie. Z kolei drugą kartą sieciową jest model Archer TX20U Nano - niewielkie urządzenie dedykowane m.in. posiadaczom laptopów pozwalające uzyskać szybkość transmisji Wi-Fi do ponad 1500 Mb/s.

W przypadku karty sieciowej Archer TX50UH uzyskiwane są szybkości transmisji sięgające z łatwością do 2402 Mb/s - w paśmie 5 GHz i do 574 Mb/s - w paśmie 2,4 GHz (sumarycznie do 3000 Mb/s). Wyposażona w 2 anteny zewnętrzne karta sieciowa zapewnia wspaniały zasięg i stabilność sygnału Wi-Fi 6, co czyni go trafionym wyborem dla wymagających użytkowników (nie inaczej). Oprócz tego dostępny w Archer TX50UH port USB 3.0 umożliwia szybki transfer danych, a modulacja 1024-QAM poprawia efektywność tego transferu.

Karta sieciowa Archer TX50UH
Karta sieciowa Archer TX50UH

Karta sieciowa Archer TX20U Nano stanowi kompaktowe, przenośne rozwiązanie idealne dla osób potrzebujących mobilnego rozwiązania. Zapewnia szybkości transmisji: do 1201 Mb/s w paśmie 5 GHz oraz do 574 Mb/s w paśmie 2,4 GHz (w sumie niemal 1500 Mb/s), zapewniając szybkie i stabilne połączenia. Miniaturowe rozmiary karty sieciowej sprawiają, że jest łatwa w transporcie oraz niezwykle wygodna w użytkowaniu. Wysoce elegancki design Archer TX20U Nano sprawia, że opisywaną kartę można podłączyć do dowolnego portu USB i pozostawić je tam, nawet wtedy, gdy człowiek znajduje się w podróży.

Karta sieciowa Archer TX20U Nano

Zarówno Archer TX50UH, jak i Archer TX20U Nano są rozwiązaniami w pełni kompatybilnymi z systemami operacyjnymi: Windows 10 i Windows 11, co umożliwia modernizację starszego w praktyce sprzętu do standardu Wi-Fi 6. Dzięki technologiom OFDMA i MU-MIMO obie karty w rzeczy samej optymalizują wydajność sieci, pozwalając na korzystanie z różnych rozwiązań w tej sieci. Najnowszy standard bezpieczeństwa WPA3 gwarantuje skuteczną ochronę sieci, co sprawia, że połączenia sieciowe są szybkie, stabilne i bezpieczne, bez względu na to, gdzie, w chwili obecnej, przebywa użytkownik, czy to zaawansowany, czy to poszukujący mobilnych, a zarazem łatwych w obsłudze urządzeń.

Więcej informacji pod adresami: link 1, link 2 i link 3

Wideo
Do pobrania
Download icon Dokumentacja Archer TX50UH Download icon Dokumentacja Archer TX20U Nano Download icon Przewodnik użytkownika Archer TX50UH Download icon Przewodnik użytkownika Archer TX20U Nano Download icon Skrócony przewodnik instalacji Archer TX50UH
Firma: TP-Link
Tematyka materiału: Archer TX20U Nano, Archer TX50UH, karty sieciowe, nowości, TP-Link, Wi-Fi 6
AUTOR
Źródło
tp-link.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"