Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Skuteczny w działaniu most bezprzewodowy EAP211-Bridge firmy TP-Link

Article Image
Mowa tutaj o zestawie 2 urządzeń, które pozwalają na to, żeby przesyłać sygnał Wi-Fi na duże odległości. Jest to sprawdzone rozwiązanie przeznaczone m.in. dla rozległych posiadłości z wieloma budynkami i systemów monitoringu na dużych obszarach.

Stanowiące most bezprzewodowy EAP211-Bridge urządzenia funkcjonują w paśmie 5 GHz za pośrednictwem standardu 802.11ac, który zapewnia transmisję danych z przepustowością do 867 Mb/s - na odległość niemal 1 km, w linii prostej. Każde z urządeń mostu uwzględnia m.in. 3 gigabitowe porty Ethernet umożliwiające tworzenie wydajnej sieci komputerowej choćby w celu obsługi kamer monitoringu. Kierunkowe anteny o zysku 7 dBi odpowiadają za optymalną transmisję sygnałów Wi-Fi nawet w niesprzyjających warunkach środowiskowych. Możliwość zasilania urządzeń EAP211-Bridge poprzez pasywne PoE (adapter znajduje się w zestawie) na dobrą sprawę umożliwia ich instalację w miejscach bez gniazdek elektrycznych. Niezawodną, niczym niezakłóconą pracę mostu EAP211-Bridge oferuje odporna na warunki atmosferyczne obudowa z certyfikatem IP65 oraz ochroną odgromową 6 kV.

Jedno z urządzeń mostu bezprzewodowego EAP211-Bridge

Wsparcie takich rozwiązań jak: Omada Mesh, MU-MIMO, Beamforming oraz Airtime Fairness, zapewnia nie tylko adekwatną wydajność, lecz także i optymalizację zachowania sieci. Dzięki scentralizowanemu zarządzaniu w chmurze, przez platformę Omada SDN, i automatycznemu parowaniu, instalacja i zarządzanie mostem EAP211-Bridge jest proste i efektywne, co daje, w rzeczy samej, sposobność skoncentrowania się tylko na kluczowych aspektach prowadzonej działalności biznesowej. Urządzenia opisywanego rozwiązania objęte zostały pięcioletnią, nie dłuższą, gwarancją producenta.

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2

Wideo
Do pobrania
Download icon Instrukcja obsługi EAP211-Bridge
Firma: TP-Link
Tematyka materiału: anteny, EAP211-Bridge, komunikacja bezprzewodowa, mosty bezprzewodowe, TP-Link, Wi-Fi
AUTOR
Źródło
tp-link.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"