Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Deco X50-Outdoor firmy TP-Link - koniec problemów z siecią Wi-Fi w domu i ogrodzie

Article Image
Właściciele domów jednorodzinnych oraz mieszkań wielopokojowych często borykają się z utratą sygnału sieci bezprzewodowej i długim buforowaniem danych. Wychodząc naprzeciw tym problemom, TP-Link prezentuje system Deco X50-Outdoor, który dość skutecznie eliminuje martwe strefy Wi-Fi, nawet w ogrodzie.

Zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, Deco X50-Outdoor jest rozwiązaniem oferującym przepustowość transmisji do 2402 Mb/s - w paśmie 5 GHz i do 574 Mb/s - w paśmie 2,4 GHz. Dzięki wykorzystaniu standardu Wi-Fi 6, czy możliwości połączenia kilku współpracujących ze sobą urządzeń, można stworzyć wydajną sieć bezprzewodową dla np. wielopiętrowych domów. Solidna obudowa, ze stopniem szczelności IP65, daje Deco X50-Outdoor ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Tym sposobem urządzenia systemu są, na dobrą sprawę, odporne na wnikanie kurzu, wilgoć i inne czynniki, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem do zastosowań na zewnątrz budynków.

Urządzenie systemu Deco X50-Outdoor
Urządzenie systemu Deco X50-Outdoor

Każde z urządzeń Deco X50-Outdoor obejmuje 2 gigabitowe porty WAN/LAN oraz obsługuje zasilanie PoE 802.3at i klasyczne zasilanie AC. Dzięki płynnej funkcji roamingu, użytkownicy mogą swobodnie poruszać się po domu bądź ogrodzie, nie tracąc sygnału Wi-Fi, podczas gdy za sprawą technologii OFDMA i MU-MIMO mogą cieszyć się sporą wydajnością i możliwością obsługi wysokiej liczby urządzeń jednocześnie.

Urządzenie systemu Deco X50-Outdoor
Urządzenie systemu Deco X50-Outdoor

System Deco X50-Outdoor oferuje znakomitą ochronę, dzięki szyfrowaniu WPA3, jak również funkcjom bezpieczeństwa TP-Link HomeShield. Ponadto występuje możliwość personalizacji funkcji kontroli rodzicielskiej, w tym ustanawianie odrębnych profili dla każdego domownika i ustawianie limitów czasowych. Konfiguracja systemu Deco X50-Outdoor jest bardzo prosta i wymaga użycia tylko dedykowanej aplikacji, która umożliwia szybkie, wygodne zarządzanie siecią. System jest kompatybilny ze wszystkimi modelami Deco i pozwala na dość elastyczne rozbudowywanie sieci w zależności od potrzeb użytkownika. Rozwiązanie objęto trwającą ok. 3 lata gwarancją producenta.

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2 oraz na poniższej dokumentacji.

DATA SHEET
Wideo
Do pobrania
Download icon Dokumentacja Deco X50-Outdoor Download icon Przewodnik użytkownika Deco X50-Outdoor Download icon Przewodnik montażowy Deco X50-Outdoor Download icon Skrócony przewodnik instalacji Deco X50-Outdoor
Firma: TP-Link
Tematyka materiału: Deco, Deco X50-Outdoor, LAN, TP-Link, WAN, Wi-Fi
AUTOR
Źródło
tp-link.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"