Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

GlobalCAM4.5G-2PoE firmy CAMSAT - przemysłowy, zewnętrzny nadajnik 4G/LTE do kamer IP z 2 portami PoE

Article Image
Za pośrednictwem GlobalCAM4.5G-2PoE możliwe jest ustanowienie niezawodnego w pełni, zdalnego połączenia pomiędzy kamerami IP, a rejestratorami NVR i VMS, w sieci LTE. Zapewniony jest natychmiastowy dostęp do podglądów wideo za pośrednictwem: przeglądarki internetowej oraz aplikacji producenta kamer IP.

Przemysłowy nadajnik GlobalCAM4.5G-2PoE służy przede wszystkim do profesjonalnych, na dobrą sprawę, zastosowań monitoringu CCTV. Wyposażony w 2 porty Ethernet z obsługą PoE nadajnik uwzględnia: zewnętrzne gniazdo karty SIM, diody LED informujące o mocy sygnału i zasilanie: 12 V, albo 48 V. Zewnętrzne złącza antenowe SMA umożliwiają podłączenie anten z zamiarami prostego odnajdowania najlepszej lokalizacji sygnału LTE. Preinstalowany system operacyjny Linux - z procesorem Quectel Wireless Solutions, gwarantują stabilne połączenie strumieni wideo 25 FPS, przy szybkościach: do 150 Mb/s (downlink) i do 50 Mb/s (uplink). Nie ma konieczności używania nisko stabilnych chmur i sieci P2P które: bardzo psują obraz oraz są w pełni zależne od zewnętrznych serwerów znajdujących się zazwyczaj w Azji.

Przemysłowy, zewnętrzny nadajnik GlobalCAM4.5G-2PoE

W celu obsługi nadajnika wystarczy wprowadzić kartę SIM ze stałym adresem IP - np. kartę simCAM.  Po podłączeniu zasilacza DC 48V/2A każdy port otrzyma funkcję PoE o wydajności 30W/port. Większą liczbę kamer IP można dołączyć poprzez dowolny przełącznik sieciowy IP. Przemysłowy nadajnik GlobalCAM4.5G ma pakiety multimedialne, które odpowiedzialne są z miejsca za priorytetową transmisję strumieni audio i wideo przy małym opóźnieniu. Zapewnia to bardzo płynną transmisję obrazów i sterowanie kamerami obrotowymi PTZ, z opóźnieniami sięgającym do 400 ms. Wystarczą tylko "2 kreski" zasięgu LTE aby GlobalCAM4.5G zapewnił płynną transmisję obrazów z kamer Full HD. Ustawiając w kamerach IP kompresję H.265, do transmisji jednego obrazu FullHD wystarczy jedynie przepustowość: 1000-1500 kb/s na jedną kamerę. Umożliwia to podłączenie kilku kamer IP, a także zapewnienie optymalnej transmisji uwzględniając zapas przepustowości potrzebny np. w trakcie złych warunków pogodowych.

Więcej informacji pod adresem: camsat.com.pl

Galeria
Firma: CAMSAT
Tematyka materiału: CAMSAT, GlobalCAM4.5G-2PoE, LTE, łączność komórkowa, nadajniki, Quectel Wireless Solutions
AUTOR
Źródło
camsat.com.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"