Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Nadajnik OMNEO firmy Bosch poszerza bezprzewodowy system dystrybucji tłumaczeń INTEGRUS

Article Image
Bezprzewodowy system dystrybucji tłumaczeń INTEGRUS, zwykle spotykany choćby w parlamentach i na międzynarodowych spotkaniach, powstał z myślą o prowadzeniu wielojęzycznych spotkań w celu umożliwienia słuchania prelegentów w ich ojczystych językach. Do jego sprawnej obsługi służy przede wszystkim nadajnik OMNEO od firmy Bosch, który oferuje: znakomity komfort użytkownika i kompleksowy zestaw funkcji, a także bezproblemową obsługę.

Dzięki zintegrowanej architekturze OMNEO IP, nadajnik OMNEO bezproblemowo komunikuje się z urządzeniami konferencyjnymi DICENTIS, które są oparte na protokole sieciowym IP. Na dobrą sprawę zapewnia doskonałą, jak też szybką integrację systemów INTEGRUS z opcjami rozszerzeń w przyszłości. Jest to również część przepływu pracy IP, co umożliwia korzystanie np. z rozwiązań Dante, AES67/70, nowoczesnego szyfrowania, zasilania PoE, redundancji itp. Oferowany przez firmę Bosch nadajnik OMNEO może przetwarzać do 32 cyfrowych kanałów audio, a ustawienia języka są automatycznie wykrywane i przesyłane do systemu DICENTIS - nie inaczej. Sygnał audio przekazywany jest do miniaturowych odbiorników i słuchawek, przy pomocy promiennika, który stosuje wyśmienitą technologię podczerwieni (IR) zabezpieczoną przed sabotażem. Niedrogi model licencji pozwala użytkownikom systemu dopasować liczbę wymaganych kanałów audio do liczby języków. Jest to osiągane przy wyjątkowo niezawodnej, nadmiarowej i bezpiecznej konfiguracji, która nie byłaby możliwa bez użycia podczerwieni.

Więcej informacji pod adresem: boschsecurity.com

Wideo
Firma: Bosch
Tematyka materiału: bezprzewodowe systemy dystrybucji tłumaczeń, Bosch, nadajniki, odbiorniki, OMNEO, systemy dystrybucji tłumaczeń
AUTOR
Źródło
boschsecurity.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"