Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Najnowszy router ER706W z serii Omada firmy TP-Link

Article Image
Jest to rozwiązanie wyposażone w: port SFP WAN/LAN, port WAN i 4 porty WAN/LAN, co w połączeniu z funkcją równoważenia pasm Multi-WAN pozwala na niepowtarzalne wykorzystanie wielu łącz szerokopasmowych. Prócz tego występuje też port USB 3.0, który obsługuje nie tylko pamięci masowe, ale też modemy LTE, co daje nieprzerwany, a zarazem stabilny dostęp do internetu niemal w każdych warunkach.

Za wszelakie połączenia bezprzewodowe w routerze ER706W odpowiada dwupasmowe Wi-Fi w standardzie AX3000, oferujące: do 2402 Mb/s w paśmie 5 GHz oraz do 574 Mb/s w paśmie 2,4 GHz. Trzy zewnętrzne anteny o znacznym zysku i wykorzystanie najnowszych technologii Wi-Fi 6, takich jak: obsługa kanałów o szerokości 160 MHz, OFDMA, 1024 QAM, MU-MIMO czy Beamforming gwarantują dogodny zasięg sieci bezprzewodowej. Przewidziano kompleksowe wsparcie dla Omada Mesh, dzięki czemu router jest w stanie ustanawiać jednolitą i centralnie zarządzaną sieć bezprzewodową z punktami dostępowymi z serii Omada. Za bezpieczeństwo danych w routerze ER706W odpowiada szyfrowanie WPA3 klasy Enterprise, a także firewall i narzędzia do automatycznej ochrony przed atakami DoS. Urządzenie pozwala dzielić sieć na segmenty - dzięki obsłudze VLAN 802.1Q, filtrować adresy: IP, MAC i URL oraz wiązać adresy: IP i MAC, zwiększając w ten sposób bezpieczeństwo sieci. Dzięki obsłudze takich protokołów jak: IPSec, SSL, Wireguard, PPTP i L2TP VPN, jak też i wbudowanemu silnikowi sprzętowemu, który zwiększa wydajność połączeń VPN, router świetnie się sprawdza w przedsiębiorstwach o rozproszonej strukturze, dając w zamian bezpieczne, szyfrowane połączenia pomiędzy jego oddziałami.

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2 oraz na dokumentacji pod zdjęciami.

Galeria
DATA SHEET
Wideo
Do pobrania
Download icon Dokumentacja ER706W Download icon Przewodnik użytkownika ER706W Download icon Przewodnik instalacji ER706W
Firma: TP-Link
Tematyka materiału: ER706W, Omada, routery, TP-Link, VPN, Wi-Fi
AUTOR
Źródło
tp-link.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"