Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Firma Zyxel Networks wprowadza usługę Connect and Protect Plus (CNP+), aby zapewnić małym firmom cyberbezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Article Image
Klienci, którzy zakupią trzyletnią licencję bezpieczeństwa CNP+ mogą uzyskać darmo punkt dostępowy Wi-Fi 6 NWA110AX z opcją aktualizacji do modelu NWA210AX, rzecz jasna za niedużą dopłatą. Jest to usługa dostarczana w chmurze do bezprzewodowych punktów dostępowych w celu ochrony użytkowników Wi-Fi.

Oferowana przez Zyxel Networks usługa CNP+ to prawdziwa rewolucja bezpieczeństwa sieci dla małych firm, która oferuje powiększoną ochronę poprzez filtrowanie treści internetowych i zapobieganie nieautoryzowanemu dostępowi do strumieni danych, wzmacniając ochronę na korzyść użytkowników przed potencjalnymi naruszeniami. Usługa ta rozwiązuje wspomniane wyzwania bez wprowadzania zmian w istniejących systemach, minimalizując rekonfigurację i zakłócenia w sieci. Te innowacyjne rozwiązanie wykorzystuje moc punktów dostępowych Wi-Fi 6/7, które znane są z przepustowości, umożliwiając prowadzenie kontroli, która tradycyjnie obsługiwana jest przez bramy bezpieczeństwa. Umożliwia też wygodne i zdalne zarządzanie za pośrednictwem platformy chmurowej Zyxel Networks Nebula lub aplikacji mobilnej.

Logo firmy Zyxel Networks

Jak wyjaśnia starszy wiceprezes jednostki biznesowej w firmie Zyxel Networks, Kell Lin:

"Rozumiemy, że w miarę jak firmy wdrażają bardziej zaawansowane technologie Wi-Fi, rośnie także ryzyko. Mamy ugruntowaną historię oferowania najbardziej kompleksowych rozwiązań sieciowych, w tym: przewodowych, bezprzewodowych, mobilnych oraz bezpieczeństwa - dla segmentu małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki współpracy (...) z firmami, pozyskaliśmy nieoceniony wgląd w ich wyzwania, które, w połączeniu z naszą wiedzą stworzyły motywację do wzmocnienia bezpieczeństwa sieci bezprzewodowej przy pomocy prostego rozwiązania - usługi CNP+."

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2

Pan Kell Lin - starszy wiceprezes jednostki biznesowej w firmie Zyxel Networks
Wideo
Firma: Zyxel Networks
Tematyka materiału: CNP+, Connect and Protect Plus, Kell Lin, NWA210AX, usługi bezpieczeństwa, Zyxel Networks
AUTOR
Źródło
zyxel.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"