Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Najnowszy, sufitowy punkt dostępowy EAP680 firmy TP-Link

Article Image
Jest to połączenie wydajnej łączności Wi-Fi 6 i smukłej obudowy o wysokości 3,25 cm. Urządzenie zapewnia przepustowości Wi-Fi poziomu: 1148 Mb/s w paśmie 2,4 GHz i aż do 4804 Mb/s w paśmie 5 GHz. Wykorzystuje zaawansowane technologie, wliczając w to: HE160, 1024-QAM, OFDMA, MU-MIMO, Beamforming, a także Airtime Fairness, co, w istocie, przekłada się na świetną wydajność oraz stabilność sieci.

Najnowszy punkt dostępowy EAP680 zapewnia płynny roaming Wi-Fi oraz obsługuje Omada Mesh, umożliwiając bezprzewodowe łączenie punktów dostępowych. To także rozwiązanie na dobrą sprawę dbające o bezpieczeństwo sieci, oferujące m.in. szyfrowanie WPA3-Enterprise i Multi-SSID z możliwością związania z VLAN-em. Ten posiadający port 2.5G punkt dostępowy cechuje się smukłą obudową, która oszczędza miejsce i pozwala wpasować się w otoczenie w niezwykle estetyczny sposób. Dzięki zasilaniu PoE, w standardzie 802.3at, oraz dołączonemu do zestawu zasilaczowi DC 12V/2A, użytkownicy mają dużą swobodę wyboru źródła zasilania. Urządzenie doskonale sprawdza się w środowiskach z wieloma użytkownikami podłączonymi do sieci jedocześnie, takich jak: hotele, biura i sale konferencyjne.

Sufitowy punkt dostępowy EAP680

Sufitowy punkt dostępowy EAP680 jest zgodny z platformą Omada SDN, która jednoczy gdy trzeba pracę wszystkich urządzeń sieciowych (routerów, switchy czy punktów dostępowych) i pozwala zarządzać centralnie całą infrastrukturą Wi-Fi i LAN, nawet gdy jest rozproszona. Z łatwością użytkownik może cieszyć się sporą elastycznością zarządzania, stabilnością sieci, zaawansowanymi zabezpieczeniami i sporą wydajnością. Dla użytkowników, którzy preferują mobilne rozwiązania, dostępna jest aplikacja Omada, umożliwiająca m.in. podgląd ustawień i zarządzanie siecią na smartfonie.

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2 oraz na poniższych materiałach.

Galeria
DATA SHEET
Wideo
Do pobrania
Download icon Dokumentacja EAP680 Download icon Skrócony przewodnik instalacji EAP680
Firma: TP-Link
Tematyka materiału: EAP680, LAN, punkty dostępowe, sufitowe punkty dostępowe, TP-Link, Wi-Fi
AUTOR
Źródło
tp-link.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"