Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

TL-SG3428X-M2: multigigabitowy przełącznik sieciowy firmy TP-Link kompatybilny z platformą Omada SDN

Article Image
Rozwiązanie to sprawdza się doskonale w sieciach lokalnych, dla których wymagana jest znacząca przepustowość do przesyłania danych pomiędzy: serwerami i stacjami roboczymi oraz urządzeniami typu NAS. Zdalne zarządzanie siecią, poprzez chmurę, dosyć dobrze ułatwia konfigurację TL-SG3428X-M2. Jest to zarządzalny przełącznik warstwy L2+ wyposażony w: 24 porty 2,5G Ethernet i 4 sloty uplink SFP+ 10G.

Gwarantowana przez multigigabitowy przełącznik sieciowy TL-SG3428X-M2 przepustowość, i nie tylko, jest zupełnie wystarczająca dla pojedynczych punktów dystrybucyjnych. Istnieją z punktu widzenia użytkownika 2 porty konsolowe: RJ45 i micro-USB. Obsługiwany jest gładko protokół IPv6 i opcja konfiguracji VLAN (standard 802.1Q). Dzięki tejże opcji sieć może zostać podzielona na mniejsze segmenty, co rozszerza jej: bezpieczeństwo oraz wydajność. Funkcja IGMP Snooping automatycznie kontroluje i limituje przepływ ruchu multicast w sieci, dając w praktyce niezwykle optymalne działanie. Multigigabitowy przełącznik sieciowy TL-SG3428X-M2 może pracować w trybie standalone lub być zarządzany za pośrednictwem interfejsu GUI dostępnego w przeglądarce internetowej lub poprzez wiersz poleceń.

Multigigabitowy przełącznik sieciowy TL-SG3428X-M2

Przełącznik może być także  centralnie zarządzany z zastosowaniem platformy Omada SDN - rozwiązania, które pozwala: integrować pracę chociażby: bram sieciowych, switchy i punktów dostępowych oraz sterować infrastrukturą Wi-Fi i LAN, nawet gdy rozproszona. Użytkownik może cieszyć się niespotykaną elastycznością zarządzania, stabilnością, wydajnością czy też zabezpieczeniami. Każdy z tych elementów jest niezbędny w sieciach wykorzystywanych np. w edukacji, sprzedaży detalicznej, hotelarstwie, biurach, a także w urzędach. Multigigabitowy przełącznik sieciowy TL-SG3428X-M2 objęty jest pięcioletnią gwarancją producenta.

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2

Multigigabitowy przełącznik sieciowy TL-SG3428X-M2
DATA SHEET
Wideo
Do pobrania
Download icon Dokumentacja TL-SG3428X-M2 Download icon Przewodnik użytkownika TL-SG3428X-M2 Download icon Przewodnik instalacji TL-SG3428X-M2
Firma: TP-Link
Tematyka materiału: Ethernet, Omada SDN, przełączniki sieciowe, TL-SG3428X-M2, TP-Link, VLAN
AUTOR
Źródło
tp-link.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"