Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Archer TX20UH firmy TP-Link - nowa karta sieciowa USB z Wi-Fi 6

Article Image
Firma TP-Link proponuje kartę sieciową Archer TX20UH ze złączem USB pozwalającą na uzyskanie przepustowości transmisji Wi-Fi do 1800 Mb/s. Zewnętrzne, regulowane anteny o dużym zysku zapewniają ciągłą pracę. Jest to produkt przeznaczony dla tych, którym zależy na szybkości oraz niezawodności transmisji, nawet w trudniejszych doń warunkach.

Gwarantowana przez TP-Link karta sieciowa Archer TX20UH pracuje w standardzie 802.11ax i oferuje: do 1800 Mb/s łącznej przepustowości w 2 pasmach transmisji: do 574 Mb/s w paśmie 2,4 GHz, a także do 1201 Mb/s w paśmie 5 GHz. Zgodność z technologią Wi-Fi 6 umożliwia, na dogodny sposób, swobodne korzystanie z wieloosobowych gier sieciowych, rozmów VoIP, czy też strumieniowej transmisji materiałów wideo. Protokół szyfrowania WPA3 oferuje znaczące bezpieczeństwo. Dzięki złączu USB 3.0, szybkości transferu są wyższe niż w przypadku USB 2.0. Podstawka i regulowane anteny pozwalają umiejscowić kartę w miejscu, w którym zasięg Wi-Fi jest najstabilniejszy.

Karta sieciowa Archer TX20UH

Technika MU-MIMO, którą implementuje karta sieciowa Archer TX20UH, pozwala idealnie na jednoczesną komunikację z kilkoma urządzeniami klienckimi, co poprawia wydajność sieci. Technologia Beamforming wspiera z kolei zasięgi i stabilności połączeń Wi-Fi, skierowując, w istocie, wiązki sygnału sieci bezprzewodowej, w stronę routera, albo też punktu dostępowego (AP). Technika OFDMA umożliwia transport multum paczek do wielu urządzeń, w tym samym, rzecz jasna, czasie. Znacznie poprawia to efektywność wymiany danych. Konfiguracja Archer TX20UH jest prosta - wystarczy podłączyć kartę do komputera, a system operacyjny dogra na dobre sterowniki. Urządzenie jest kompatybilne z systemami Windows i Mac OS. Produkt jest objęty trzyletnią gwarancją producenta.

Więcej informacji pod adresem: link 1 i link 2

Karta sieciowa Archer TX20UH
Galeria
DATA SHEET
Wideo
Do pobrania
Download icon Przewodnik użytkownika Archer TX20UH Download icon Przewodnik instalacji Archer TX20UH
Firma: TP-Link
Tematyka materiału: Archer TX20UH, karty sieciowe, TP-Link, USB, Wi-Fi, Wi-Fi 6
AUTOR
Źródło
tp-link.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"