Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Przełącznica światłowodowa słupkowa PSS-3/576 firmy OPTOMER

Article Image
Przełącznica światłowodowa słupkowa PSS-3/576 przeznaczona jest do zastosowań zewnętrznych jako element rozdzielczy w różnych, optycznych sieciach dostępowych. Przewidziano w niej przeszło 288 pól komutacyjnych SC Duplex (abonenckich) i 9 pól komutacyjnych SC (liniowych). Do przełącznicy światłowodowej PSS-3/576 można w łatwy sposób wprowadzać dowolne kable liniowe, wiązki włókien czy też minikable do wdmuchiwania.

Spełniająca klasę szczelności IP54 przełącznica światłowodowa słupkowa PSS-3/576 ma na stanie 576 spawów abonenckich i 12 spawów liniowych. Przez spawy abonenckie rozumie się zakończenia włókien z kabli prowadzonych do klientów. Z kolei spawy liniowe to zakończenia włókien z kabla, który to dochodzi do słupka - od strony centrali. Istnieją możliwości montażu do 9 splitterów optycznych, zakończonych złączami o wymiarach niższych od: 14×11,5×1,8 cm. Wymiary przełącznicy światłowodowej słupkowej PSS-3/576 wynoszą: 80×175×32 cm.

Więcej informacji pod adresem: optomer.pl

Galeria
Wideo
Do pobrania
Download icon Nota katalogowa PSS-3/576
Firma: OPTOMER
Tematyka materiału: elementy rozdzielcze, OPTOMER, przełącznice słupkowe, przełącznice światłowodowe, PSS-3/576, światłowody
AUTOR
Źródło
optomer.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"