Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Wi-Fi 6 dla wczasowiczów pod otwartym niebem? Nie ma problemu!

Article Image
O tej porze roku myślimy już o wakacjach. Wszyscy musimy zrobić sobie przerwę, żeby zrelaksować się i zapomnieć na kilka dni o pracy. Jednak bez względu na to, czy wolimy spędzać czas w górach i lasach, przy basenie, czy na plaży, nadal chcemy pozostawać i żyć w kontakcie. Warto w tym celu korzystać ze stabilnego połączenia Wi-Fi 6, które, w istocie, gwarantuje punkt dostępowy NWA55AXE firmy Zyxel Networks.

Punkt dostępowy NWA55AXE został zaprojektowany z myślą o użytku pod otwartym niebem i jest zgodny z klasą szczelności IP55, co oznacza wysoką odporność na kurz i wodę. Można z całą pewnością: mocować go na ścianie czy słupie oraz zarządzać nim za pomocą chmurowej platformy Nebula, czyli zmieniać jego ustawienia, przy użyciu smartfonu, tabletu czy laptopa. Punkt dostępowy NWA55AXE obsługuje standard Wi-Fi 6, efektywnie sobie radząc z wysoką liczbą użytkowników w zatłoczonych barach, kawiarniach oraz innych obiektach. Dwie anteny zewnętrzne oferują wysoki zasięg sygnału, zwłaszcza gdy są skierowane w dół (w przypadku obecności NWA55AXE na podwyższeniu). Jest to dogodna wiadomość dla wczasowiczów czy podmiotów, które służą ich potrzebom. Jeżeli prowadzisz działalność pod otwartym niebem, z pasją proponując najlepszy zasięg, czy wydajności sieci Wi-Fi, należy rozważyć zakup punktu dostępowego NWA55AXE na poważnie.

Punkt dostępowy NWA55AXE

Jak wyjaśnia EMEA Wireless Market Development Manager w firmie Zyxel Networks, Patrick Hirscher:

"Każdy potrzebuje trochę przerwy, a latem chcemy spędzać jak najwięcej czasu poza domem i być podłączeni do sieci. Dzięki najnowszemu punktowi dostępowemu Wi-Fi 6, i to autorstwa Zyxel Networks, nawet bardzo małe podmioty mogą zapewnić wspaniałą łączność Wi-Fi poza budynkami."

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2 oraz na materiałach pod zdjęciem.

Pan Patrick Hirscher - EMEA Wireless Market Development Manager w firmie Zyxel Networks
Galeria
DATA SHEET
Wideo
Do pobrania
Download icon Dokumentacja NWA55AXE Download icon Przewodnik użytkownika NWA55AXE
Firma: Zyxel Networks
Tematyka materiału: NWA55AXE, Patrick Hirscher, punkty dostępowe, Wi-Fi, Wi-Fi 6, Zyxel Networks
AUTOR
Źródło
zyxel.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"