Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

TL-SG3428X-UPS: nowy przełącznik 10G firmy TP-Link kompatybilny z platformą Omada SDN

Article Image
TL-SG3428X-UPS to kolejny w ofercie TP-Link przełącznik zgodny z platformą Omada SDN. Rozbudowane opcje zarządzania urządzeniem znajdują zastosowanie w firmach. Urządzenie jest przeznaczone do infrastruktury krytycznej przedsiębiorstw, która doń potrzebuje ciągłej pracy i zasilania. Zdalne sterowanie siecią przez chmurę dodatkowo ułatwia zarządzanie.

Wytworzony w firmie TP-Link przełącznik TL-SG3428X-UPS stanowi zarządzalny przełącznik warstwy L2+. Przełącznik ten wyposażono w: 4 porty SFP+ 10G lub 24 gigabitowe porty RJ45. Nie zabrakło również portów konsolowych: RJ45 i micro-USB. Urządzenie można zamieścić w szafie rack. Przełącznik obejmuje zasilanie z napięcia 12 V. Urządzenie w pełni automatycznie przełącza się na akumulator, który jest ładowany kiedy urządzenie korzysta z zasilania 230 V. Przełącznik TL-SG3428X-UPS obsługuje protokół IPv6 oraz posiada opcję konfiguracji VLAN, standard 802.1Q. Dzięki konfiguracji VLAN, sieć może być dzielona na mniejsze i odizolowane segmenty, co powiększa jej poziom bezpieczeństwa oraz wydajność. Funkcja IGMP Snooping sprawia, że przepływ ruchu multicast w sieci jest automatycznie kontrolowany i limitowany.

Logo firmy TP-Link

Podobnie jak wiele urządzeń TP-Link, przełącznik TL-SG3428X-UPS zarządzany jest poprzez: graficzny interfejs GUI - dostępny z poziomu przeglądarki, wiersz poleceń oraz chmurę dzięki integracji z platformą Omada SDN. Platforma ta umożliwia budowę wysoce skalowalnej sieci zależnie od wymogów. Integruje ona działanie urządzeń sieciowych, w tym bram sieciowych i punktów dostępowych oraz przełączników, pozwalając w prosty sposób zarządzać siecią: Wi-Fi i LAN. Użytkownik uzyskuje nie tylko sporą elastyczność zarządzania, ale także stabilność, zaawansowane zabezpieczenia i wysoką wydajność, które są niezbędne m.in. w: hotelarstwie oraz edukacji, sprzedaży detalicznej i biurach.

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2

DATA SHEET
Wideo
Do pobrania
Download icon Dokumentacja TL-SG3428X-UPS Download icon Przewodnik instalacji TL-SG3428X-UPS
Firma: TP-Link
Tematyka materiału: Omada SDN, przełączniki, TL-SG3428X-UPS, TP-Link, VLAN, Wi-Fi
AUTOR
Źródło
tp-link.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"