Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Wielogigabitowe, inteligentne przełączniki z serii XMG1930 dla małych i średnich firm od Zyxel Networks

Article Image
Seria XMG1930 oferuje małym i średnim firmom rozwiązanie, które wypełnia rosnące zapotrzebowanie na przepustowości sieci zmodernizowanych do 3 standardów: Wi-Fi 6, Wi-Fi 6E i Wi-Fi 7. Jest to możliwe w szczególności dzięki 6 łączom uplink 10G, które są odpowiednie zarówno dla infrastruktury światłowodowej, jak i miedzianej.

Dostępne w ramach serii XMG1930 przełączniki wyposażone są w 24 wielogigabitowe złącza 2.5G przeznaczone do podłączania bezprzewodowych punktów dostępowych, serwerów oraz stacji roboczych. Dzięki zarządzaniu hybrydowemu NebulaFlex użytkownicy mogą niezwykle prosto zarządzać przełącznikami za pomocą: tradycyjnego interfejsu lokalnego, albo poprzez bezpłatną platformę chmurową Nebula. Oznacza to, że mogą w dowolnym momencie wybrać, kiedy potrzeba, metodę zarządzania, która najlepiej pasuje do ich środowiska sieciowego. Ma to miejsce przy znacznym zapasie wydajności i możliwościach rozbudowy sieci, bez wymiany kabli. Jeden z modeli serii XMG1930, zwany: XMG1930-30HP, obsługuje standardy: PoE+ oraz PoE++, dzięki czemu może zasilać szereg urządzeń PoE, w tym: kamery monitoringu, systemy kontroli dostępu, punkty dostępowe Wi-Fi 6/6E, a także przyszłe rozwiązania Wi-Fi 7.

Logo firmy Zyxel Networks

Jak wyjaśnia starszy wiceprezes jednostki biznesowej w firmie Zyxel Networks, Kell Lin:

"Przełączniki z serii XMG1930 zaprojektowano z myślą (...) o wzrastających wymaganiach, i to w ramach przepustowości. W miarę przechodzenia na: nowsze i bardziej wydajne technologie łączność wielogigabitowa musi dotrzymywać kroku zmianom - by zagwarantować, że różne z urządzeń będą działały według oczekiwań. Nowe przełączniki stanowią pełny potencjał sieci i eliminują wąskie gardła, przyspieszając dostęp do usług."

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2

Pan Kell Lin - starszy wiceprezes jednostki biznesowej w firmie Zyxel Networks
Wideo
Firma: Zyxel Networks
Tematyka materiału: PoE, przełączniki, przełączniki inteligentne, XMG1930, XMG1930-30HP, Zyxel Networks
AUTOR
Źródło
zyxel.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"