Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Wkład firmy Microchip Technology w testy rozwiązań 1000BASE-T1

Article Image
We współpracy z University of New Hampshire InterOperability Laboratory (UNH-IOL), firma Microchip Technology przygotowała platformę weryfikacyjną, która pozwala na przeprowadzanie testów zgodności urządzeń standardu 1000BASE-T1. Jest to robione w zgodzie z planami testowymi TC12, organizacji OPEN Alliance. Nowa platforma jest polecana w szczególności motoryzacyjnym firmom.

Poprzez zapewnienie wysokiej jakości planów testowych oraz dogodnego sprzętu testowego, firma Microchip Technology gwarantuje ciągły rozwój motoryzacyjnych rozwiązań. Należą do nich w szczególności układy scalone, które działają w trudnych warunkach. Stworzona przez: Microchip Technology i UNH-IOL platforma ma doprowadzić do wyższej interoperacyjności w przemyśle motoryzacji. Jak przyznaje wiceprezes działu rozwiązań sieciowych i USB w firmie: Microchip Technology, Charles Forni:

"Aby rozwijać sieć Ethernet w samochodach, konieczne są urządzenia spełniające standardy. Jesteśmy zadowoleni z partnerstwa z UNH-IOL, które pozwala szybko i dobitnie weryfikować interoperacyjnność urządzeń (...) zwłaszcza tych, które stosują Single Pair Ethernet."

Z kolei główny inżynier University of New Hampshire InterOperability Laboratory (UNH-IOL), Bob Noseworthy dodaje:

"Weryfikacja rozwiązań, które implementują Single Pair Ethernet jest kluczowa zarówno dla producentów pojazdów, jak i dostawców półprzewodników. Istotne wsparcie firmy Microchip Technologies jest pod tym względem nieocenione."

Więcej informacji pod adresem: microchip.com

Firma: Microchip Technology
Tematyka materiału: 1000BASE-T1, Ethernet, Microchip Technology, motoryzacja, platformy testowe, UNH-IOL
AUTOR
Źródło
microchip.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"