Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Archer TX201: najnowsza karta sieciowa PCI-E firmy TP-Link

Article Image
Firma TP-Link prezentuje kartę sieciową Archer TX201. Jest to moduł, który w pełni wspiera standard PCI-E. Nowa karta pozwala na uzyskanie szybkości transmisji do 2,5 Gb/s. Rezultatem jest pełne wykorzystanie możliwości sieci przewodowej oraz łącza światłowodowego.

Dedykowana komputerom PC karta powstała specjalnie z myślą o streamerach czy graczach. Karta sieciowa Archer TX201 oferuje minimalne opóźnienia transmisji danych. Występujący w karcie standard 2,5GBase-T oferuje połączenia o największej przepustowości 2,5 Gb/s. Dzieje się to przy automatycznym określaniu szybkości transmisji danych. Karta Archer TX201 może współpracować ze standardami: Gigabit Ethernet i Fast Ethernet. Produkt wspiera QoS, który pozwala przydzielać priorytety dla programów i użytkowników sieci. Karta sieciowa działa na systemach operacyjnych rodzin: Linux i Windows.

Karta sieciowa Archer TX201
Karta sieciowa Archer TX201

Kartę Archer TX201 wyposażono w funkcję Wake On LAN, która zapewnia zdalne włączanie i wyłączanie komputera. Produkt jest dogodnym rozwiązaniem dla tych użytkowników, którzy przesyłają duże pliki w sieci LAN, korzystając w tym celu np. z serwera NAS. W zestawie jest obecny standardowy sledź oraz niskoprofilowy śledź dla komputerów z obudową mini tower. Karta sieciowa Archer TX201 została objęta trzyletnią gwarancją producenta.

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2 oraz na poniższej dokumentacji.

DATA SHEET
Wideo
Do pobrania
Download icon Dokumentacja Archer TX201 Download icon Przewodnik użytkownika Archer TX201 Download icon Przewodnik instalacji Archer TX201
Firma: TP-Link
Tematyka materiału: 2,5GBase-T, Archer TX201, Ethernet, LAN, PCI-E, TP-Link
AUTOR
Źródło
tp-link.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"