Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Innowacyjne rozwiązania IntelligentRAN firmy HUAWEI dla potrzeb komunikacji 5G

Article Image
Z myślą o operatorach komórkowych 5G firma HUAWEI opracowała bezprzewodowe rozwiązania, które oparto na architekturze IntelligentRAN. Dzięki tym rozwiązaniom możliwe jest świadczenie inteligentnych usług bądź optymalizowanie infrastruktury łącznościowej. Jest to ukłon firmy w stronę autonomicznych sieci bezprzewodowych.

Przygotowane przez HUAWEI rozwiązania są najbardziej zaawansowanymi propozycjami dla branży łączności 5G. Jak mówi menadżer produktowy ds. bezprzewodowej łączności w firmie HUAWEI, Ma Hongbo:

"Firma Huawei (...) nieustannie skupia się na rozwoju bezprzewodowej inteligencji (...). Nasze rozwiązania stanowią (...) udaną implementację wyjątkowej archiktektury IntelligentRAN (...). Będziemy wprowadzać innowacje i tworzyć więcej inteligentnych rozwiązań  (...), jak również współpracować z operatorami komórkowymi w celu przejścia do inteligentnego świata 5G."

Do korzystających z architektury IntelligentRAN rozwiązań należą:

  • iFaultCare - skoncentrowane na awariach sieci 5G przewiduje potencjalne zagrożenia w tych sieciach na podstawie inteligentnej analizy i modelowania.
  • iPowerStar - wykorzystuje inteligentne algorytmy w celu zarządzania mocą w sieciach 5G. Jest to wieloprzedmiotowa optymalizacja, która pomaga operatorom komórkowym budować infrastrukturę łącznościową o niskim poborze mocy i dużej przepustowości.
  • iHashBAND - wprowadza konwergencję pasm w sieciach 5G, korzystając z wirtualnych siatek. Pozwala to zwiększyć możliwości działania tych sieci.
  • 5GtoX Suite - pozwala wdrażać różne usługi w sieciach 5G dzięki wielowymiarowym symulacjom zorientowanym na opóźnienia, przepustowość oraz pojemność tych sieci. Zintegrowane z usługami: toC, toH i toB rozwiązanie mniejsza koszty planowania sieci.
Pan Ma Hongbo - menadżer produktowy ds. bezprzewodowej łączności w firmie HUAWEI

Więcej informacji pod adresem: huawei.com

Wideo
Firma: HUAWEI
Tematyka materiału: 5GtoX Suite, HUAWEI, iFaultCare, iHashBAND, iPowerStar, telefonia komórkowa,
AUTOR
Źródło
huawei.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"