Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

DWA-F18 firmy D-Link: adresowany światu Metaverse adapter sieciowy Wi-Fi 6

Article Image
Mowa tu o współpracującym z goglami Meta Quest 2 rozwiązaniu, które zapewnia wydajne, bezprzewodowe połączenia między światem Metaverse, a komputerami. Gwarantuje to niepowtarzalne wrażenia z gier VR.

Opracowany przez D-Link adapter DWA-F18 uwzględnia autorskie algorytmy VR firmy Meta. Algorytmy te oferują niskie opóźnienia oraz polepszoną przepustowość dla bezprzewodowej komunikacji. Zastosowano szyfrowania: WPA2 i WPA3, by gracze mogli doświadczać w pełni ciekawych przygód w świecie Metaverse. Adapter DWA-F18 wyposażony został w złącze USB 3.2. W czasie działania adapter pobiera do 464 mA prądu. Podczas spoczynku jest to 154 mA. Adapter charakteryzuje kompaktowa budowa. Jak wyjaśnia dyrektor generalny firmy D-Link, CJ Chang:

"Większość graczy dołącza do wirtualnego świata za pośrednictwem routera (...). Spora liczba routerów jest niestabilnych w działaniu i wpływa (...) na pozostałe urządzenia w sieci. Routery przeznaczone dla graczy są drogim rozwiązaniem, czasochłonnym w konfiguracji. Routery te nie zostały przemyślane pod kątem gogli Meta Quest 2 (...). Firma D-Link będzie kontynuować rozwój produktów dedykowanych światu Metaverse, by polepszyć doświadczenia związane z wirtualną rzeczywistością."

Więcej informacji pod adresami: link 1, link 2 i link 3 oraz na poniższych materiałach.

Galeria
Firma: D-Link
Tematyka materiału: D-Link, DWA-F18, Meta Quest 2, Metaverse, Wi-Fi 6, wirtualna rzeczywistość
AUTOR
Źródło
dlink.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"