Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Mercusys Halo H70X: nowy system mesh ze standardem Wi-Fi 6

Article Image
Do sklepów w Polsce zawitał system mesh Mercusys Halo H70X. System ten można nabyć w zestawach z trzema jednostkami. Urządzenia świetnie sprawdzają się tam, gdzie istnieje problem z zanikającym sygnałem sieci bezprzewodowej, np. w dużym mieszkaniu lub jednorodzinnym domu.

Obsługujący standard Wi-Fi 6 system umożliwia tworzenie szybkich sieci bezprzewodowych. System stanowi połączenia o łącznej przepustowości 1,8 Gb/s - do 1201 Mb/s w paśmie 5 GHz oraz do 574 Mb/s w paśmie 2,4 GHz. Urządzenia Halo H70X zapewniają stabilną komunikację przy przemieszczaniu się. Użytkownik nie musi martwić się o utratę zasięgu lub buforowanie danych. Jego urządzenia, np. telefony, laptopy i tablety automatycznie przełączają się między jednostkami systemu dla uzyskania najlepszych parametrów połączenia. System pozwala na bezproblemowe korzystanie z internetu, granie online czy streamowanie multimediów przez wielu użytkowników naraz. 

System Mercusys Halo H70X
System Mercusys Halo H70X

System Mercusys Halo H70X wyposażono w szereg przydatnych funkcji i technologii. Jedną z nich jest technika MU-MIMO do wydajnej komunikacji. Technologia Beamforming wspiera zasięg i stabilność połączeń Wi-Fi dzięki kierunkowaniu wiązki sygnału w stronę podpiętych urządzeń. Modulacja 1024-QAM sprawia, że szybkość transmisji danych jest o 25% większa względem modulacji 256-QAM. Mechanizm kolorowania BSS umożliwia oznaczanie ramek sieci - to rozwiązanie pozwala ignorować sąsiednie sieci i obniżać w ten sposób zakłócenia.

Technika OFDMA umożliwia przesyłanie danych do różnych urządzeń w tym samym czasie. Przyczynia się to do istotnej poprawy wydajności pobierania i przesyłania danych. Funkcja Smart Connect łączy ze sobą pasma 2,4 GHz i 5 GHz pod wspólną nazwą SSID, co stanowi płynną transmisję danych. System Mercusys Halo H70X uwzględnia ochronę rodzicielską, która pozwala kontrolować przeglądane przez dzieci treści i monitorować czas poświęcany na sieć. W każdą jednostkę systemu wbudowano 3 porty Gigabit Ethernet, aby można było podłączać urządzenia niewyposażone w bezprzewodową kartę sieciową.

System Mercusys Halo H70X
System Mercusys Halo H70X

Konfiguracja i zarządzanie systemem Mercusys Halo H70X nie sprawiają problemów dzięki intuicyjnej w obsłudze aplikacji Mercusys. Jeśli na jednej z jednostek systemu wystąpi błąd, system automatycznie przekierowuje dane do innego urządzenia, aby nie dopuścić do utraty sygnału i przerwy w dostępie do sieci. System objęty jest trzyletnią gwarancją producenta.

Więcej informacji tutaj oraz na poniższych materiałach.

Galeria
DATA SHEET
Do pobrania
Download icon Nota katalogowa systemu Mercusys Halo H70X Download icon Przewodnik użytkownika systemu Mercusys Halo H70X Download icon Przewodnik instalacji systemu Mercusys Halo H70X
Firma: TP-Link
Tematyka materiału: 1024-QAM, sieci mesh, systemy mesh, Mercusys Halo H70X, TP-Link, Wi-Fi 6
AUTOR
Źródło
mercusys.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"