Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Wielofunkcyjny mikroomomierz Sonel MMR-6700 - jedno urządzenie do pomiaru wyłącznika WN oraz transformatora

Article Image
Opisywany mikroomomierz wyróżnia się innowacyjną konstrukcją i zaawansowanymi rozwiązaniami, które umożliwiają pomiary obiektów rezystancyjnych dużymi prądami. Jest to urządzenie obejmujące m.in. moduł pomiaru obiektów indukcyjnych prądem do 10 A, które stanowi wyjątkowe w swojej klasie rozwiązanie.

Dzięki zastosowaniu specjalnych algorytmów i funkcji pomiarowych, jak też stabilizowanego, nietętniącego prądu pomiarowego, mikroomomierz Sonel MMR-670 pozwala na stosowanie i pracę w najtrudniejszych warunkach. Dostępność źródła prądu 200 A oraz źródła dużej mocy pozwala zrealizować pomiary styków wyłącznika WN przy niepewności podstawowej ±0,25% (albo i mniejszej). Czytelny, dotykowy i kolorowy wyświetlacz o przekątnej 5" i rozdzielczości: 800×480 px, w zrzeczy samej ułatwia obsługę opisywanego przyrządu, zapewniając dobrą - o ile nie najlepszą, widoczność wyników pomiarowych, zwłaszcza z dużej odległości. Tego typu wyświetlacz pozwolił na zaoferowanie podręcznej pomocy na temat obsługi miernika, a jeżeli chodzi o wyniki pomiarów, to są one każdorazowo kompensowane względem zmierzonej lub zaprogramowanej przez użytkownika wartości temperatury.

Mikroomomierz Sonel MMR-6700

Opisywany mikroomomierz oferuje wbudowaną funkcję rejestratora, a dzięki dedykowanym z miejsca algorytmom i funkcjom umożliwia dobór adekwatnej metody pomiarowej zależnie od charakteru mierzonego obiektu oraz warunków pomiaru. Funkcjonalność miernika dopełniają w szczególności: nowoczesny, czytelny interfejs i szereg interfejsów komunikacyjnych oraz w pełni bezprzewodowa komunikacja i współpraca z komputerem, drukarką i czytnikiem kodów 2D. Wszystkie te cechy sprawiają, że Sonel MMR-6700 umożliwia dosyć wygodne i intuicyjne zarządzanie pomiarami, jak również danymi identyfikacyjnymi mierzonych obiektów.

Więcej informacji tutaj oraz na poniższym filmie.

Wideo
Firma: Sonel
Tematyka materiału: metrologia wielkości elektrycznych, mikroomomierze, MMR-6700, prąd elektryczny, rezystancja, Sonel
AUTOR
Źródło
sonel.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"