Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Würth Elektronik prezentuje innowacyjny induktor wysokoprądowy WE-HCF-2010 | Najlepsze cechy w najmniejszych wymiarach

Article Image
Waldenburg (Niemcy), 22 kwietnia 2021 - Dzięki innowacyjnym ulepszeniom w konstrukcji wewnętrznej, najnowszy model wysokoprądowych induktorów WE-HCF-SMT firmy Würth Elektronik wyznacza nowe standardy w swojej klasie. WE-HCF w wersji 2010 oferuje znacznie lepsze charakterystyki niż dotychczas dostępne induktory w tym rozmiarze: wartości indukcyjności do 2 μH i prądy nasycenia do 25% wyższe niż porównywalne produkty na rynku.

Ekranowana magnetycznie cewka z płaskiego drutu z rdzeniem MnZn przekonuje niską rezystancją 0,84 mΩ i małymi stratami w rdzeniu. Zalecany 3-pinowy montaż zapewnia stabilność mechaniczną WE-HCF, zaprojektowanego do pracy w zakresie temperatur od -40 do +125°C. Potencjalne zastosowania obejmują regulatory POL dla FPGA, ASIC i GPU, wysokosprawne konwertery DC/DC, wysokoprądowe zasilacze impulsowe, konwertery forward, konwertery półmostkowe i pełnomostkowe, a także ładowarki akumulatorów i inwertery solarne.

WE-HCF 2010 jest dostępny od ręki, bez minimalnej ilości zamówienia. Na życzenie Würth Elektronik dostarczy darmowe próbki dla projektantów.

Wideo
Firma: Würth Elektronik
Tematyka materiału: cewki, induktory
AUTOR
Źródło
www.we-online.de
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"