Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Uniwersalny, jednofazowy licznik energii 50888 firmy Qoltec z cyfrowym wyświetlaczem poboru mocy

Article Image
Ten elektroniczny miernik służy przede wszystkim do nieprzerwanej kontroli poborów mocy elektrycznej przez dowolne odbiorniki jednofazowe. Dostępny w liczniku energii wyświetlacz LCD ilustruje wartość pobranej mocy, która na bieżąco przeliczana jest z sygnału impulsowego. Pobór mocy "w fazie" sygnalizuje pojedyncza dioda LED, która stanowi wskaźnik pomiaru. Oferowaną przez licznik energii klasą dokładności jest 1.0.

Za pośrednictwem jednofazowego licznika energii 50888 można z łatwością śledzić poziomy poboru mocy ze strony odbiorników jednofazowych, które zasilane są napięciem sieciowym z wartością skuteczną 230 V oraz częstotliwością 50 Hz. W zależności od pobieranej mocy - ze stałą impulsowania 1600 imp/kWh, dostępna w liczniku energii 50888 dioda LED miga z inną częstotliwością. Gwarantowana jest niezwykle prosta obsługa oraz niewielkie rozmiary, które wprost ułatwiają proces instalacji licznika. Opisywany licznik może być stosowany zarówno w instalacjach domowych, jak i zakładach przemysłowych. Aby całkowicie zabezpieczyć licznik przed nieupoważnionym dostępem osób trzecich, w szczególności z tytułu kradzieży prądu, a także fałszowania pomiarów mocy, warto założyć na licznik plombę zabezpieczającą. Tylko ta plomba pozwala skutecznie weryfikować wszelkie niepokojące nieprawidłowości, o ile założy ją wykwalifikowany instalator elektryczny, który pracuje na rzecz dostawcy energii.

Jednofazowy licznik energii 50888
Jednofazowy licznik energii 50888

Najważniejsze cechy jednofazowego licznika energii 50888:

  • Jednofazowe, dwuprzewodowe rozwiązanie
  • Określanie poboru mocy bez względu na kierunek przewodzenia prądu
  • Pobór mocy wyświetlany w kilowatogodzinach (kWh)
  • Wyświetlacz LCD (6+1)
  • Klasa dokładności: 1.0
  • Wartość prądu bazowego: 5 A
  • Wartość prądu maksymalnego: 60 A
  • Zgodność z normami: IEC 62053-21 i DIN EN50022

Więcej informacji pod adresem: quoltec.pl

Jednofazowy licznik energii 50888
Galeria
Wideo
Firma: Qoltec
Tematyka materiału: energia elektryczna, liczniki energii elektrycznej, moc elektryczna, pobór mocy elektrycznej, Qoltec, sygnały impulsowe
AUTOR
Źródło
qoltec.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"