Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Produkty firmy Trend Networks nowością oferty TME

Article Image
Niedawno dystrybutor podzespołów elektronicznych TME nawiązał bezpośrednią współpracę z firmą Trend Networks (dawniej: Trend Communications i IDEAL Networks) - wiodącym producentem testerów okablowania oraz sprzętu dla sieci LAN i systemów CCTV.

Na początku swojej działalności powstała w 1965 roku firma była producentem sprzętu testującego dla telekomunikacji. Przez prawie 60 lat firma wprowadziła na rynek wiele innowacji: od testerów telegrafu, przez teleksy i analizatory transmisji danych, po testery ISDN. W 2004 roku nastąpiło przejęcie firmy przez spółkę IDEAL Industries. Firma stawia przede wszystkim na niezawodność swoich produktów. Klient korzystający z rozwiązań Trend Networks ma pewność, że sprzęt do testowania sieci zapewni mu dokładne wyniki w każdych warunkach, nawet najtrudniejszych.

Firma posiada doświadczony zespół specjalistów, dzięki czemu wprowadza na rynek innowacyjne i konkurencyjne urządzenia testowe. W najbliższej przyszłości Trend Networks zamierza przedstawić kolejne rozwiązania, zwłaszcza te, które umożliwią obsługę wielu testerów naraz (bazując na platformie korzystającej z chmury TREND AnyWARE). Rozszerzy to możliwość konfiguracji urządzeń, ich współpracy oraz raportowania danych.

W ofercie TME pojawiły się następujące produkty Trend Networks: testery transmisji danych i okablowania LAN oraz światłowodowych instalacji, analizatory sieci teleinformatycznych i CCTV, a także urządzenia zgodne ze standardem PoE.

Oferta jest dostępna tutaj - obok prezentacji Trend Networks: link 1 i link 2 (prezentacje te są dostępne w kilku językach).

Produkty Trend Networks
Firma: Transfer Multisort Elektronik (TME)
Tematyka materiału: CCTV, LAN, testery okablowania, TME, TREND AnyWARE, Trend Networks
AUTOR
Źródło
tme.eu
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"