Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

BLM15PX_BH1 i BLM15PX_SH1: najnowsze serie ferrytowych cewek pojazdowych produkcji Murata Manufacturing

Article Image
Należące do przywołanych serii cewki służą do skutecznego wytłumiania zakłóceń w obwodach zasilania. Ich obciążalność prądowa stanowi zakres wartości: od 0,9 do 3 A. Dzieje się to przy impedancji cewek 33-600 Ω, która jest osiągana przy częstotliwości 100 MHz.

Objęte normą AEC-Q200 cewki serii: BLM15PX_BH1 i BLM15PX_SH1 działają idealnie w wielu trudnych środowiskach samochodowych. Świadczy o tym m.in. nieduży stopień nagrzewania się tych cewek. Związane z nimi straty mocy są minimalne. W przypadku serii BLM15PX_BH1, temperatura pracy cewek wynosi: od -55 do 150°C. Dla serii BLM15PX_SH1 są to wartości: od -55 do 125°C. Wszystkie cewki są elementami SMD o rozmiarze: 0402. Jak tłumaczy dyrektor ds. marketingu i promocji w firmie Murata Manufacturing, Tomohiro Yao:

"Ceniący się inżynierowie muszą być pewni niezwykle wysokiego stopnia tłumienia zakłóceń (...). Stworzone przez nas 2 serie cewek: BLM15PX_SH1 oraz BLM15PX_BH1 (...) odznaczają się parametrami osiągalnymi tylko dla podzespołów o dużej wielkości."

Więcej informacji pod adresami: link 1, link 2 i link 3

Wideo
Firma: Murata Manufacturing
Tematyka materiału: BLM15PX_BH1, BLM15PX_SH1, cewki, Murata Manufacturing, Tomohiro Yao, zakłócenia
AUTOR
Źródło
murata.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"