Drutowy rezystor mocy HSC300100RJ firmy TE Connectivity z aluminiową obudową
Article Image
Rezystor mocy HSC300100RJ
Specyfikacja rezystora HSC300100RJ:
  • Rezystancja nominalna: 100 Ω
  • Tolerancja rezystancji nominalnej: 5%
  • Gwintowane, przykręcane zaciski M6 - 2 szt.
  • Moc znamionowa: 300 W
  • Maksymalne napięcie pracy (przemienne): 2,5 kV
  • Temperaturowy współczynnik rezystancji (TWR): 50 ppm/°C
  • Wymiary (z zaciskami): 180×41×71,4 mm