Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

I Ty zostaniesz elektronikiem dzięki zestawowi 575-Piece Ultimate Resistor Kit (102328) firmy Pi Hut

Article Image
Mowa tu o przewlekanie montowanych (THT) 575 metalizowanych rezystorach, które są mocy znamionowej ¼ W oraz 18 wartości rezystancji (na ostatnie z nich „wypada” po 25 lub 50 sztuk elementów powyżej). Wszystkie z nich występują w przeźroczystym pudełku z zapięciem, które z łatwością można przenosić i otwierać.

Dla wygody użytkownika każdy rezystor jest oddzielnie pakowany, a jego rezystancja (i powiązana z nią tolerancja) jest wskazana na torebce go zawierającej (patrz zdjęcia poniżej). Wszystko to przy jej wartościach: od 0 Ω do 1 MΩ (według prawej strony zdjęcia na końcu wpisu) oraz rozpisce kodu paskowego je „obejmującego” (zgodnie z lewą stroną zdjęcia z końca wpisu).

Zawartość zestawu 575-Piece Ultimate Resistor Kit firmy Pi Hut
Zawartość zestawu 575-Piece Ultimate Resistor Kit firmy Pi Hut

Liczby podzespołów są nadmiarowe, co pozwala stosować 575-Piece Ultimate Resistor Kit w wielu projektach naraz. Jest to doskonały sposób na to, aby mieć pod ręką te rezystory, których zawsze potrzeba! Cena zestawu wynosi 6 funtów brutto (stan na dzień 21.12.2021 r.).

Rozpiska zestawu 575-Piece Ultimate Resistor Kit zawierająca listę jego elementów (z prawej strony) i kod paskowy związany z wartościami ich rezystancji (z lewej strony)
Firma:
Tematyka materiału: 575-Piece Ultimate Resistor Kit, kod paskowy rezystorów, montaż przewlekany, Pi Hut, rezystancja, rezystory, rezystory ¼ W, rezystory filmowe, rezystory metalizowane, THT, tolerancja rezystancji, zestaw 102328
AUTOR
Źródło
thepihut.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"