Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Firma Apple udostępnia własny program Self Service Repair w Europie

Article Image
Od teraz użytkownicy w Belgii, Francji, Hiszpanii, Niemczech, Polsce, Szwecji, Wielkiej Brytanii i Włoszech mogą nabywać oryginalne elementy bądź narzędzia Apple. Jest to możliwe dzięki sklepowi Self Service Repair Store, który zapewnia dogodne instrukcje naprawy. Osoby zainteresowane naprawami urządzeń będą mogły same usuwać wiele usterek m.in. w smartfonach: iPhone 12 i iPhone 13 oraz komputerach Mac.

Za sprawą programu Self Service Repair użytkownicy, którzy znają się na naprawie urządzeń elektronicznych mogą sami reperować własne urządzenia i korzystać z instrukcji, części oraz narzędzi, których używają specjaliści w Apple Store oraz autoryzowane serwisy Apple. Sklep Self Service Repair Store oferuje dedykowane narzędzia, które pozwalają jak najskuteczniej i jak najwygodniej reperować produkty. Dzięki dobrej konstrukcji, sprostają one intensywnym i męczącym obciążeniom, związanym z profesjonalnymi naprawami. Wśród narzędzi obecnych w programie Self Service Repair są m.in.: wkrętarki, kuwety, czy prasy do ekranów i baterii. To co uszkodzone można odesłać do firmy Apple, otrzymując za to zwrot kosztów zakupu. Firma będzie zapewniać zestawy naprawcze do wypożyczenia w cenie 299 zł brutto - udostepniając je na tydzień oraz dostarczając bezpłatnie.

Logo firmy Apple

Jak wyjaśnia dyrektor operacyjny firmy Apple, Jeff Williams:

"Uważamy, że dla naszych klientów najlepsze są trwałe rozwiązania, dlatego tworzymy nasze produkty tak, aby były wytrzymałe i nie wymagały: konserwacji lub wielu napraw. Jeśli jednak naprawa jest konieczna, chcemy, aby klienci mogli ją wykonać w bezpieczny oraz efektywny i wydajny sposób. Z radością więc uruchamiamy program Self Service Repair w Europie, dając: oryginalne części, narzędzia oraz instrukcje naprawy autorstwa Apple."

Więcej informacji pod adresem: apple.com

Pan Jeff Williams - dyrektor operacyjny firmy Apple
Wideo
Firma: Apple
Tematyka materiału: Apple, iPhone 12, iPhone 13, Jeff Williams, Self Service Repair, Self Service Repair Store
AUTOR
Źródło
apple.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"