Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Digi-Key Electronics oferuje taśmy termoizolacyjne RockeTape firmy Blueshift

Article Image
Firma Digi-Key Electronics wprowadziła do sprzedaży taśmy izolacyjne RockeTape firmy Blueshift - produkty przeznaczone do najgorętszych i najchłodniejszych miejsc na świecie.

Opracowane przez Blueshift taśmy RockeTape zawierają polimerowy aerożel AeroZero, który zapewnia niską przewodność cieplną oraz niski współczynnik dyfuzji. Seria cienkich i lekkich taśm termoizolacyjnych zapewnia doskonałe parametry w wymagających zastosowaniach na Ziemi oraz poza nią. Skład aerożelu zapewnia dobre parametry izolacji termicznej i ochronę w porównaniu z taśmą z folii poliimidowej. Dzięki postaci wąskiej rolki, taśmy RockeTape mogą być naklejane na różne urządzenia, zapewniając ochronę przed wahaniami temperatury oraz przegrzaniem. Jak wyjaśnia główny menedżer produktu w firmie Digi-Key Electronics, Anissa Lauer:

"Firma Digi-Key Electronics z wielką przyjemnością włącza do oferty taśmy RockeTape firmy Blueshift. Jako firma szukamy sposobów, by udostępniać (...) osiągnięcia technologii izolacji termicznej. Firma Blueshift pomoże Digi-Key Electronics w dotarciu do segmentów rynku, na których istnieje zapotrzebowanie na taśmy izolacyjne i wysokotemperaturowe."

Logo firmy Blueshift

Z kolei prezes firmy Blueshift, Tim Burbey, dodaje:

"Firma Blueshift szczyci się ukierunkowanym (...) podejściem do systemów zabezpieczeń termicznych. Wprowadzając na rynek taśmę RockeTape, potrzebowaliśmy partnera, który byłby w stanie nam dorównać (...). Reputacja firmy Digi-Key Electronics jako najbardziej zaawansowanej i wszechstronnej platformy handlowej dla podzespołów elektronicznych oznacza, że nasze produkty zawsze będą w samym centrum rynku komponentów.”

Więcej informacji tutaj oraz na filmach pod zdjęciami.

Pani Anissa Lauer - główny menedżer produktu w firmie Digi-Key Electronics
Pan Tim Burbey - prezes firmy Blueshift
Galeria
Firma: Digi-Key Electronics
Tematyka materiału: AeroZero, Anissa Lauer, Blueshift, Digi-Key Electronics, RockeTape, Tim Burbey
AUTOR
Źródło
digikey.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"