Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Premiera obiektywu CJ27ex7.3B IASE T firmy Canon, który rejestruje obraz w jakości 4K HDR

Article Image
Ten przenośny obiektyw zmiennoogniskowy całkowicie na nowo definiuje standardy w dziedzinie fotografii. Jest kompatybilny z kamerami transmisyjnymi 4K obejmującymi format optyczny 1/2/3" i zapewnia najlepszy, w swojej klasie, zakres ogniskowych 7,3-197 mm. Wyposażony w napęd e-Xs V obiektyw CJ27ex7.3B IASE T sprawdza się m.in. w przypadku zastosowań wymagających użycia teleobiektywu oraz przy nagrywaniu szerokokątnym.

Oferowany przez obiektyw zmiennoogniskowy CJ27ex7.3B IASE T zoom optyczny 27x czyni z niego najbardziej uniwersalną opcję sprzętowa. Wraz z wbudowanym konwerterem optyki 2x, który podwaja wartość ogniskowej do 394 mm, obiektyw ten staje się wyznacznikiem wielu z istotnych możliwości, które oferują zadane obiektywy fotograficzne. Obiektyw, który powstał za sprawą firmy Canon sprawdza się doskonale w różnych zastosowaniach - od przybliżeń na osoby, po fotografowanie rozległych, majestatycznych krajobrazów. Zaawansowana korekcja aberracji chromatycznych oraz najnowocześniejsze technologie powlekania, które stworzono z myślą o standardach transmisyjnych, są gwarancją wyraźnego, a zarazem też i dokładnego, w rzeczy samej, odwzorowywania obiektów.

Obiektyw zmiennoogniskowy CJ27ex7.3B IASE T
Obiektyw zmiennoogniskowy CJ27ex7.3B IASE T

Dzięki zastosowaniu gniazda USB-C do zdalnego sterowania obiektywem CJ27ex7.3B IASE T oraz instalacji aktualizacji oprogramowania sprzętowego, jest to właściwy wybór szczególnie gdy chodzi o transmisje wideo realizowane "w ruchu". Wbudowana funkcja kompensacji tzw. "oddychania" ostrości zapewnia rewelacyjne, dobre ujęcia, w czym dopomaga automatyczna korekcja wahań (choć dotyczy ona tylko obiektywów rodziny UHDxs). Wytrzymały obiektyw stworzono z myślą o mobilności i komforcie użytkowników, a lekka i kompaktowa obudowa o wadze ok. 2,1 kg, a także przeprojektowana jednostka napędowa sprawiają, że ergonomiczna konstrukcja CJ27ex7.3B IASE T zapewnia doskonałą manewrowość, tak niezbędną w szeregu scenariuszy produkcyjnych.

Więcej informacji pod adresem: link 1 i link 2

Wideo
Firma: Canon
Tematyka materiału: Canon, CJ27ex7.3B IASE T, fotografia, obiektywy fotograficzne, UHDxs, USB-C
AUTOR
Źródło
canon.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"