Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Inteligentny klucz STR Advanced firmy Atlas Copco

Article Image
Klucz STRwrench jest ważnym elementem zintegrowanego ekosystemu jakości Atlas Copco. Wspólna analiza jakościowa, przeprowadzana z użyciem przywołanego klucza, jest wprost raportowana, odblokowując efekty w czasie rzeczywistym i dostarczając w całości te efekty wraz z danymi produkcyjnymi.

Konfiguracja kontroli jakości nigdy nie była łatwiejsza. Można to zrobić przy pomocy sporego ekranu dotykowego na sterowniku, wpisując adres IP klucza w przeglądarce internetowej czy też zdalnie, korzystając z aplikacji QA Supervisor. Przejrzyste informacje zwrotne i intuicyjny interfejs użytkownika prowadzą operatora do korzystania z klucza w dogodny sposób, dzięki możliwości dodawania zdjęć i notatek. Wszystkie urządzenia są testowane i mają identyczną konstrukcję. Dodatkowo Advanced Controller pozytywnie przeszedł testy wytrzymałości, tzn. testy upadku czy spadających przedmiotów. Klucz STRwrench jest rodzimym produktem QA Supervisor. Wykresy, inspekcje oraz analizy statystyczne przeprowadzane są automatycznie, tuż po podłączeniu klucza do platformy Atlas Copco QA Platform 4.0. Klucz STRwrench jest również, dzięki wbudowanym funkcjom łączności, dołączony do zintegrowanego ekosystemu QA, a tym samym można go łatwo zintegrować z systemami QA innych firm, odpowiadając na najbardziej wymagające potrzeby w zakresie identyfikowalności i raportowania danych.

Więcej informacji pod adresem: atlascopco.com

Wideo
Firma: Atlas Copco
Tematyka materiału: Atlas Copco, Atlas Copco QA Platform 4.0, inteligentne klucze, kontrola jakości, QA Supervisor, STR Advanced
AUTOR
Źródło
atlascopco.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"