Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Oferta narzędzi Wiha Tools u dystrybutora SOS electronic

Article Image
W codziennej pracy korzysta się z narzędzi: standardowej, wysokiej lub niskiej jakości. Różnice pomiędzy nimi tkwią w szczegółach, które przekładają się na satysfakcję, gdy chodzi o używanie. Seria narzędzi izolowanych Wiha Tools przeznaczona jest do dosyć wymagających prac m.in. przy urządzeniach pod napięciem.

W przypadku produktów Wiha Tools rękojeść narzędzia jest dość ergonomiczna i wykonana z materiałów o wysokiej jakości. W tej serii rozwiązań powierzchnia metalowa jest pokrywana z pomocą chromowanej warstwy. Powierzchnie tnące obcęgów mają zoptymalizowany kształt i nie wymagają dużej siły do cięcia. Narzędzia Wiha Tools wytwarzane są zgodnie z 2 normami: IEC 60900 i DIN ISO 5745. Każde rozwiązanie jest testowane napięciem przemiennym 10 kV i dopuszczone do pracy pod napięciem przemiennym poniżej 1 kV.

Narzędzia Wiha Tools

Najważniejsze narzędzia Wiha Tools w ofercie SOS Electronic to:

  • Szczypce płaskie Z 07 0 06_160 (26732) - mają długość 160 mm i są przeznaczone do: chwytania oraz prostokątnego zginania drutów. Nadają się również do gięcia blachy. 
  • Szczypce półokrągłe Z 05 1 09_200 (35462) - mają długość 200 mm i mają końcówkę główki zakrzywioną pod kątem 40°. Doskonale nadają się do chwytania, trzymania oraz cięcia kabli.
  • Szczypce okrągłe Z 09 0 06_160 (26735) - z okrągłym noskiem, służą do chwytania w dobry sposób drutów i części metalowych, w tym blachy, oraz ich przytrzymywania, czy zginania.
  • Szczypce instalacyjne TriCut Z14 1 06 (38552) - skracają czas pracy, zajmując bardzo, ale to bardzo mało miejsca w torbie. Można nimi np. przeciąć kabel i usunąć płaszcz czy zdjąć izolację i rozdzielić poszczególne żyły kabla. Wygięta główka pozwala na pracę w ograniczonej przestrzeni, jak np. w przypadku puszek instalacyjnych.
  • Kombinerki Z 05 0 06_160 (26720) - mają długość 16 cm i nadają się do chwytania lub trzymania oraz cięcia kabli i przewodów.

Więcej informacji pod adresem: soselectronic.com

Firma: SOS electronic
Tematyka materiału: DIN ISO 5745, dystrybutorzy elektroniki, IEC 60900, SOS Electronic, szczypce, Wiha Tools
AUTOR
Źródło
soselectronic.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"