Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Drukarka Rhino 4200 firmy DYMO

Article Image
W ofercie firmy TME pojawiła się ręczna drukarka do etykiet DYMO Rhino 4200, pozwalająca „od ręki” tworzyć trwałe etykiety do znakowania na przykład przewodów, zacisków, elementów sterowania i sygnalizacji. Umożliwia produkcję trwałych i estetycznych opisów „w terenie, przy rozdzielnicy”, ale także na opisanie słynnych szufladek z pudełek po zapałkach w których hobbyści przechowują elementy.

Interfejs użytkownika oparty jest na czytelnym, podświetlanym wyświetlaczu i klawiaturze QWERTY. Widoczne na zdjęciu powyżej dodatkowe klawisze skrótów „hot keys” wywołują funkcje specyficzne dla urządzenia, można im także przypisać własne funkcje. Poza „prostymi” etykietami symboliczno-tekstowymi, drukarka może drukować także kody kreskowe, przy czym dostępna jest także forma owijki na przewód. Obok znaków alfanumerycznych do dyspozycji użytkownika oddane jest 50 różnych symboli, w tym typowe dla instalacji elektrycznych.

Dostępne symbole elektryczne

Druk może być wykonywany na taśmach D1 oraz Rhino o szerokości 6 mm, 9 mm, 12 mm i 19 mm – zwykłych, poliestrowych, winylowych, nylonowych i rurkach termokurczliwych. Druk jest realizowany w technologii termotransferowej, Drukarka ma możliwość zasilania z wewnętrznego akumulatora, baterii albo zasilacza. W zestawie z urządzeniem znajduje się  futerał, akumulator litowo-jonowy, zasilacz sieciowy oraz winylową taśmę Rhino (12 mm × 5,5 m w kolorze białym). Wszystkie parametry można znaleźć szczegółowej instrukcji (producent udostępnia ją także w języku polskim).

Do pobrania
Download icon Instrukcja drukarki Rhino 4200 firmy DYMO
Firma: DYMO
Tematyka materiału: Rhino 4200, drukarka etykiet, Dymo
AUTOR
Źródło
www.tme.eu
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"