Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Duże, designerskie pudełko Pirate-brand Plastic Loot Box - Large (PIM285) firmy Pimoroni o przezroczystych ściankach

Article Image
Do bezpiecznego przechowywania podzespołów elektronicznych (bez ich „psucia”). Wierzch produktu jest oryginalny („piracki”, a jakże!).

Stanowiący pudełko powyżej elastyczny polipropylen zapewnia doskonałą ochronę przed różnymi czynnikami, szczególnie dla cewek, kondensatorów, rezystorów i układów scalonych, które można,  dzięki niemu, wygodnie „trzymać”. Obecne w wyrobie zapięcie w pełni sprzyja celom pokładanym w PIM285. Powierzchnia produktu jest antypoślizgowa (chwytanie komponentów jest w nim łatwe). To co wewnątrz Pirate-brand Plastic Loot Box - Large idzie dobrze „poukładać”. Wysoka jakość jest gwarantowana. Produkt nie zawiera ostrych krawędzi (jest on bezpieczny w stosowaniu). Można go przenosić w rękach i wieszać poprzez uchwyt na górze. Jest to wyjątkowe narzędzie za 3 funty brutto (stan na dzień 20.12.2021 r.). Pudełka nie należy zanurzać w cieczach (brak całkowitej szczelności). Poniżej jego dane.

Pudełko Pirate-brand Plastic Loot Box – Large firmy Pimoroni

Specyfikacja pudełka Pirate-brand Plastic Loot Box - Large (PIM285):

  • Rodzaj konstrukcji: dwuczęściowa, zamykana (obecność zapięcia)
  • Materiał: polipropylen
  • Kolor: przezroczysty
  • Obecność uchwytu do wieszania
  • Wymiary: 145×90×40 mm

Uwaga: jest również dostępna „mniejsza” wersja produktu zwana Pirate-brand Plastic Loot Box - Small (PIM443) w cenie 2,10 funtów brutto (stan na dzień 20.12.2021 r.)

Firma: Pimoroni
Tematyka materiału: Pirate-brand Plastic Loot Box - Large, Pirate-brand Plastic Loot Box - Small, PIM285, PIM443, Pimoroni, polipropylen, pudełka do podzespołów elektronicznych
AUTOR
Źródło
shop.pimoroni.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"