Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Z matą magnetyczną firmy iFixit demontaż oraz naprawa urządzeń jest niezwykle prosta

Article Image
Wszystko co drobne, co tworzy urządzenia, jest z łatwością przez nią przyciągane: od śrubek do reszty elementów. Obecna na powierzchni maty siatka umożliwia sprawną segregację tego co zdemontowane (nie potrzeba w tym celu innych przedmiotów).

Jest to produkt o wymiarach: 25,4×20,32×0,25 cm będący ścieraną na sucho, białą tablicą po której można pisać markerami/pisakami w celu opisywania rozebranych części oraz prowadzenia szkiców lokalizacyjnych i notatek (patrz zdjęcie i film poniżej). Wszystko co na niej obecne jest w bezpieczny sposób „trzymane” (jest to w szczególności przydatne dla laptopów i smartfonów). „Trący” tył maty w pełni powyższemu celowi sprzyja - dzięki niemu wyrób trudno przesuwać. Grubość narzędzia jest przy tym mała, co czyni go prostym w obsłudze, podręcznym produktem. Z nim czas potrzebny na ponowne „złożenie” urządzeń staje się zmniejszony (jest to zatem godna uwagi sprawa). Końcówka gumki lub sucha szmatka starcza do jego ścierania. Mata jest do nabycia (u producenta) za 19,99 dolarów brutto (stan na dzień 17.12.2021 r.). Jest do niej dołączany odporny na rozmazywanie oraz pocieranie ręką niebieski pisak Lumocolor Correctable firmy Staedtler, która słynie z wysokiej jakości piór i ołówków.

Przykład użycia maty magnetycznej firmy iFixit
Wideo
Firma:
Tematyka materiału: demontaż urządzeń, iFixit, laptopy, Lumocolor Correctable, markery, mata magnetyczna, montaż urządzeń, naprawa urządzeń, pisaki, smartfony, Staedtler, tablice suchościeralne, urządzenia elektroniczne
AUTOR
Źródło
www.ifixit.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"