Dzięki integracji z ekranami OLED i LCD istnieje możliwość wykorzystania dotychczas zajmowanego w urządzeniach miejsca. Wszystko to przy pracy w pasmach: n257/n261, n258 i n260, które dotyczą standardu 5G. Zdaniem wiceprezesa firmy Kreemo, Jun-ho Parka:
„(…) technologia antenowa (…) z dookólną wiązką sygnałową zapewnia użytkownikom wydajne, stabilne połączenia, zapewniając realistyczne usługi oraz rozwój rynku metaverse”.
Wspomniana antena umożliwia odbieranie i wysyłanie różnych sygnałów, choć przy transmisji dużej ilości danych mogą nastąpić zakłócenia (w szczególności, gdy urządzenia jest trzymane w ręku lub umieszczono je w podstawce). Za jej produkcję odpowiada przedsiębiorstwo Dongwoo-Fine Chem (partner firmy Kreemo). Poniżej prezentacja AoD - oczekuje się, że antena ta stanie się uniwersalnym punktem odniesienia dla prężnie rozwijającego się rynku metaverse (stąd mowa o zastosowaniach obejmujących urządzenia AR/VR i rozmowach Kreemo z 4 dużymi firmami w Ameryce Północnej w celu rozwoju oraz współpracy nad nowymi produktami, w tym przywołaną anteną, która jest bliska komercjalizacji).
Jest to skalowalny wynalazek o dużym potencjale wykorzystania.