Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

LEDITOU: energooszczędna lampka biurkowa LED z ładowarką indukcyjną 15 W od Media-Tech

Article Image
Niezależnie od tego, czy potrzeba mocniejszego światła do pracy, czy delikatniejszego oświetlenia do relaksu, lampka biurowa LEDITOU jest w stanie sprostać wymaganiom użytkownika. Jest to produkt wyposażony w 36 diod LED o mocy 4 W, które oferują, na dobrą sprawę, wyraziste i równomierne oświetlenie biurka. Dzięki regulacji za pomocą dotykowych przycisków, można dogodnie dostosować jasność świecenia do własnych preferencji.

Przewidziano łącznie 9 poziomów jasności, by stworzyć idealne warunki oświetleniowe, które wpływają na wydajność czy samopoczucie. Co więcej, 3 dostępne kolory światła, czyli: ciepły, neutralny oraz chłodny, umożliwią dopasowanie oświetlenia do swoich potrzeb. Przewidziano podświetlany zegar LCD, który nie tylko informuje o aktualnym czasie, lecz może też spełniać funkcję budzika. Zegar ten demonstruje dodatkowo temperaturę pomieszczenia w stopniach Celsjusza lub Fahrenheita. Gwarantowana jest sprawność energetyczna lampki przynajmniej 70%. Wbudowana ładowarka indukcyjna jest w całości zgodna ze standardem QI i umożliwia bezprzewodowe ładowanie smartfonów. Zasięg ładowania wynosi do 6 mm, co oznacza, że, w praktyce, nie trzeba zdejmować etui lub pokrowca ze smartfona, aby go naładować.

Lampka biurowa LEDITOU
Lampka biurowa LEDITOU

W ramach lampki biurowej LEDITOU można ustawić timery automatycznego wyłączania na 1 lub 2 godziny, co jest doskonałe m.in. kiedy człowiek pragnie: zasnąć lub skupić się na innych zadaniach. Ponadto lampka posiada możliwość regulacji temperatury światła w przedziale od 3000 K do 6500 K, co pozwala dostosować oświetlenie do różnych sytuacji. Jej kompaktowe i wyjątkowe wymiary: 13×39,5×19 cm sprawiają, że pasuje niezwykle cudnie na każde biurko w każdym wnętrzu. Solidna konstrukcja gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo użytkowania - w sumie z minimalistycznym designem doskonale komponuje się z różnymi stylami aranżacji wnętrz, dodając elegancji i nowoczesności każdemu biurku.

Więcej informacji pod adresem: media-tech.eu

Lampka biurowa LEDITOU
Firma: Media-Tech
Tematyka materiału: lampki biurowe, LEDITOU, Media-Tech, oświetlenie biurek, smartfony, standard QI
AUTOR
Źródło
media-tech.eu
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"