Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Zautomatyzuj domowe oświetlenie z inteligentnymi żarówkami TP-Link: Tapo L610 i Tapo L630

Article Image
Firma TP-Link rozszerzyła swą ofertę o 2 żarówki z mocowaniem GU10: Tapo L610 oraz Tapo L630. Nowe modele pozwalają z miejsca zautomatyzować sterowanie domowym oświetleniem. Dodatkowo komfort użytkowania zwiększa się, dzięki pełnej możliwości sterowania z urządzeń mobilnych i za pomocą asystentów głosowych.

Najnowsze żarówki firmy TP-Link emitują strumienie światła o jasności 350 lm, co stanowi na dobry sposób odpowiednik klasycznej żarówki o mocy 50 W. Obejmują one małą soczewkę, w praktyce sprawiającą, że kąt świecenia nie przekracza 36°. Taka konstrukcja sprawdza się na dużych wysokościach. Żarówka Tapo L610 emituje światło o temperaturze barwowej 2700 K - ciepłą biel, z możliwością płynnego ściemniania światła. W trybie czuwania pobiera najwięcej 0,2 W, a to sprawia, że jest to niezwykle oszczędna i ekologiczna opcja. Z kolei wielokolorowa żarówka punktowa Tapo L630 oferuje ustawialną barwę świecenia. Dostępnych jest ponad 16 milionów odcieni z całej palety barw RGB, jak również światło białe z temperaturą barwową w zakresie: 2200-6500 K.

Żarówka Tapo L610

Wystarczy smartfon bądź tablet z zainstalowaną aplikacją Tapo, żeby móc wyłączyć światło i dostosować jego kolor, jasność oraz temperaturę, czy zapisać ulubione ustawienia. Żarówki i listwy LED można łączyć z czujnikami i kamerami z rodziny Tapo, żeby światło automatycznie załączało się po wykryciu ruchu w pomieszczeniu i automatycznie gasło w całym domu, kiedy zamknie są drzwi wejściowe. Unikalny tryb "Poza domem" pozwala zasymulować obecność w domu, włączając i wyłączając światło w losowych odstępach czasu, co ma na celu odstraszać intruzów. Wszystkie urządzenia TP-Link wyróżnia prosta instalacja i sterowanie. Obie żarówki nie wymagają korzystania z mostka. Urządzenia komunikują się poprzez w oparciu o sieci Wi-Fi. Można nimi również sterować głosowo.

Więcej informacji pod adresami: link 1, link 2 i link 3 oraz na dokumentach pod zdjęciem.

Żarówka Tapo L630
DATA SHEET
DATA SHEET
Wideo
Do pobrania
Download icon Broszura Tapo L610 Download icon Broszura Tapo L630 Download icon Przewodnik użytkownika Tapo L610 i Tapo L630 Download icon Przewodnik instalacji Tapo L610 i Tapo L630 Download icon Skrócony przewodnik instalacji Tapo L610 i Tapo L630
Firma: TP-Link
Tematyka materiału: GU10, Tapo L610, Tapo L630, TP-Link, żarówki, żarówki inteligentnie
AUTOR
Źródło
tp-link.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"