Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Firma Farnell publikuje przewodnik techniczny poświęcony stacjom ładowania do pojazdów elektrycznych

Article Image
Jest to jedyne tego typu źródło informacji na temat różnych aspektów stacji ładowania pojazdów elektrycznych (EV): od zarządzania mocą, po łączność oraz bezpieczeństwo. Opublikowany przewodnik uwzględnia m.in. różnorodność wymogów stacji ładowania, a także odpowiednie ich aplikacje - biorąc pod uwagę tempo, w jakim pojawiają się one m.in. na osiedlach mieszkaniowych, w kompleksach handlowych czy miejscach pracy.

Bez względu na to czy powstaje nowe rozwiązanie do sporadycznego ładowania pojazdów EV czy innowacyjne stacje szybkiego ładowania dla podróżujących, napisany przez firmę Farnell przewodnik ułatwia budowanie dobrej infrastruktury ładowania dla tych pojazdów. Co więcej, firma Farnell oferuje także zasoby online na stronie poświęconej rozwiązaniom do ładowania pojazdów elektrycznych - od systemów dystrybucji zasilania, po mikrokontrolery i sterowniki PLC czy wszystko, co znajduje się pomiędzy tymi rozwiązaniami. Biblioteka materiałów, które dotyczą pojazdów elektrycznych zawiera nie tylko informacje na temat praktycznego użycia i działania, ale także dane o każdym produkcie wraz z cenami.

Logo firmy Farnell

Jak wyjaśnia Regional Solutions Marketing Manager w firmie Farnell, Ankur Tomar:

"Napisanie tego przewodnika wymagało wielu godzin pracy ekspertów. Zespół autorów uznał w niedługim czasie, że warto podzielić się wiedzą, by mieć pewność, że osoby, które angażują się w opracowanie rozwiązań do ładowania pojazdów elektrycznych (EV), będą mogły, od razu i bez problemu, uzyskać odpowiedzi, które pozwolą podjąć trafniejsze decyzje i upewnić się z łatwością co do słuszności podejmowanych działań. Jesteśmy przekonani, że cała ta wiedza, i nie tylko, jest zawarta w treści przewodnika - dlatego jest on przydatnym narzędziem, które obejmuje kluczowe informacje techniczne."

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2

Pan Ankur Tomar - Regional Solutions Marketing Manager w firmie Farnell
Wideo
Firma: Farnell
Tematyka materiału: EV, Farnell, pojazdy elektryczne, przewodniki techniczne, publikacje, stacje ładowania
AUTOR
Źródło
farnell.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"