Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

BeeDrive firmy Synology - osobiste centrum kopii zapasowych dla plików służbowych i wspomnień

Article Image
Niedawno firma Synology ogłosiła wprowadzenie na rynek BeeDrive - kompaktowego centrum danych, które tworzy kopie: plików osobistych i zdjęć z komputera, telefonu i tabletu. Podczas konfiguracji trwającej ledwo 3 minuty, każdy użytkownik komputera może zacząć chronić swoje pliki, zapewniając niezbędną prywatność danych.

Po podłączeniu BeeDrive do komputera, użytkownicy mogą wybierać te foldery, które chcą w istocie chronić. BeeDrive automatycznie tworzy kopie zapasowe wszystkich zmian w każdych folderach. W przypadku awarii komputerów, użytkownicy mogą dołączyć BeeDrive do innego komputera i uzyskać dostęp do swych plików, bez konieczności instalacji oprogramowania. Z zasady praktyce BeeDrive tworzy kopie zdjęć i filmów z urządzeń z systemami: iOS i Android, poprzez sieci Wi-Fi, dzięki czemu skutecznie chroni telefony i tablety. Wystarczy że komputer i urządzenia mobilne, podłączone do BeeDrive, będą w tej samej sieci, a BeeDrive rozpocznie tworzenie kopii zapasowej.

Logo firmy Synology

W wypadku pracowników terenowych i profesjonalistów, którzy robią sporo zdjęć telefonem i korzystają z nich na komputerze po powrocie do biura, funkcja BeeDrop pozwala na szybkie i bezprzewodowe przesyłanie zawartości z urządzeń mobilnych do BeeDrive. Pobierane pliki w mgnieniu oka są dostępne na komputerze, bez przesyłania czy pobierania z chmury. Podczas przenoszenia stanowiska pracy z komputera służbowego na domowy, BeeDrive może pomóc w synchronizacji plików na przeróżnych komputerach. Urządzenie BeeDrive będzie dostępne w pojemności 1 TB i 2 TB od połowy czerwca 2023 roku u partnerów i sprzedawców Synology na całym świecie.

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2

Wideo
Firma: Synology
Tematyka materiału: Android, BeeDrive, BeeDrop, iOS, kopie zapasowe, Wi-Fi
AUTOR
Źródło
synology.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"