Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Czy umiesz odzyskiwać dane? Przekonaj się o tym w teście centrum szkoleniowego «Notebook Master»

Szybko i wygodnie zweryfikuj swoją wiedzę na temat odzyskiwania danych z nośników komputerowych. Centrum szkoleniowe "Notebook Master" serdecznie zaprasza do rozwiązania testu. Specjaliści IT są mile widziani. Laicy również.
Article Image

Na opracowany przez "Notebook Master" test składa się 10 pytań z obrazkami. Pytania te zawierają po 3 odpowiedzi. Są to odpowiedzi jednokrotnego wyboru. Czas na rozwiązanie testu jest nieograniczony. Wybrane przez użytkownika odpowiedzi są natychmiast sprawdzane (po każdym pytaniu). Ich poprawność jest wskazywana. Niezbędne wyjaśnienia są przedstawiane (po wskazaniu odpowiedzi).

Związane z branżą komputerów centrum szkoleniowe "Notebook Master" oferuje szkolenia m.in. z serwisowania elektroniki. Duża liczba godzin i nacisk na praktykę pozwalają posiąść umiejętności niezbędne do działania w wymagających zawodach. Wieloletnie doświadczenie "Notebook Master" potwierdzają niezależne referencje oraz opinie kursantów.

Test jest dostępny tutaj.

Widok strony z przygotowanym przez "Notebook Master" testem dotyczącym odzyskiwania danych
Wideo
Tematyka materiału: centra szkoleniowe, komputerowe nośniki danych, Notebook Master, pliki komputerowe, odzyskiwanie danych, testy elektroniczne
AUTOR
Źródło
centrumszkolen.notemaster.pl
Udostępnij
Oceń najnowsze wydanie EdW
Wypełnij ankietę i odbierz prezent
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"