Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Czy umiesz odzyskiwać dane? Przekonaj się o tym w teście centrum szkoleniowego «Notebook Master»

Article Image
Szybko oraz wygodnie zweryfikuj swoją wiedzę na temat odzyskiwania danych z nośników komputerowych. Centrum szkoleniowe "Notebook Master" serdecznie zaprasza do rozwiązania testu. Specjaliści IT są mile widziani. Laicy również.

Na opracowany przez "Notebook Master" test składa się 10 pytań z obrazkami. Pytania te zawierają po 3 odpowiedzi. Są to odpowiedzi jednokrotnego wyboru. Czas na rozwiązanie testu jest nieograniczony. Wytypowane przez użytkownika odpowiedzi są sprawdzane (po każdym pytaniu). Ich poprawność jest określana. Niezbędne wyjaśnienia są prezentowane (po wskazaniu odpowiedzi).

Związane z branżą komputerów centrum szkoleniowe "Notebook Master" oferuje szkolenia m.in. z serwisowania elektroniki. Duża liczba godzin i nacisk na praktykę pozwalają posiąść umiejętności niezbędne do działania w wymagających zawodach. Wieloletnie doświadczenie "Notebook Master" potwierdzają niezależne referencje oraz opinie kursantów.

Test jest dostępny tutaj.

Widok strony z przygotowanym przez "Notebook Master" testem dotyczącym odzyskiwania danych
Wideo
Firma: Notebook Master
Tematyka materiału: centra szkoleniowe, komputerowe nośniki danych, Notebook Master, pliki komputerowe, odzyskiwanie danych, testy elektroniczne
AUTOR
Źródło
centrumszkolen.notemaster.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"