Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Na ile potrafisz naprawić telewizor? Sprawdź to w teście centrum szkoleniowego «Notebook Master»

Article Image
Szybko i wygodnie zweryfikuj teoretyczne podstawy potrzebne do napraw współczesnych telewizorów. Centrum szkoleniowe "Notebook Master" serdecznie zaprasza do rozwiązania testu poświęconego tym naprawom. Specjaliści IT są mile widziani. Laicy również.

Na opracowany przez "Notebook Master" test składa się 10 pytań z obrazkami. Pytania te zawierają po 3 odpowiedzi. Są to odpowiedzi jednokrotnego wyboru. Czas na rozwiązanie testu jest nieograniczony. Wytypowane przez użytkownika odpowiedzi są sprawdzane (po każdym pytaniu). Ich poprawność jest określana. Niezbędne wyjaśnienia są prezentowane (po wskazaniu odpowiedzi).

Związane z branżą komputerów centrum szkoleniowe "Notebook Master" oferuje szkolenia m.in. z serwisowania elektroniki. Duża liczba godzin i nacisk na praktykę pozwalają posiąść umiejętności niezbędne do działania w wymagających zawodach. Wieloletnie doświadczenie "Notebook Master" potwierdzają niezależne referencje oraz opinie kursantów.

Test jest dostępny tutaj.

Widok strony z przygotowanym przez "Notebook Master" testem dotyczącym naprawy telewizorów
Wideo
Firma: Notebook Master
Tematyka materiału: centra szkoleniowe, Notebook Master, podzespoły elektroniczne, telewizory, testy elektroniczne, układy zasilania
AUTOR
Źródło
centrumszkolen.notemaster.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"